banner
Düzce Yerel Güncel Sağlık

DURAKLAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ AÇILDI

Düzce’nin Duraklar köyünde Sağlık Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan aile sağlığı merkezinin açılışı yapıldı. Düzce’nin Duraklar köyünde yapımı tamamlanan 3 doktorlu Aile Sağlığı Merkezi hizmete açıldı. Açılışa Vali Selçuk Aslan, AK..

DURAKLAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ AÇILDI

Düzce’nin Duraklar köyünde Sağlık Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan aile sağlığı merkezinin açılışı yapıldı.

Düzce’nin Duraklar köyünde yapımı tamamlanan 3 doktorlu Aile Sağlığı Merkezi hizmete açıldı. Açılışa Vali Selçuk Aslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Müdür Yasin Yılmaz, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Selçuk Aslan sağlık yatırımlarının devam ettiğini işaret ederek “Duraklar köyü aile sağlığı merkezimizi hizmete alıyoruz. Fiziki kapasitesi itibariyle, geleceğe dönük 3 aile hekimliği olarak planlandı. Düzce’de birçok sağlık yatırımı ard arda hizmete girdi. Hız kesmeden sağlık yatırımlarımız devam etmekte” diye konuştu.

Milletvekili Ayşe Keşir ise “Sağlık yatırımlarımız devam ediyor. İnşaatı devam eden yatırımlarımızda var, onlarında açılışında da birlikte olacağız. Bir söz vardır Allah eksikliğini göstermesin ama muhtaçta etmesin diye. Aile sağlığı merkezi bölgemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’da Duraklar aile sağlığı merkezinin eski bir binada hizmet ettiğini belirterek “Sağlık Bakanlığımız tarafından Durak köyünde daha modern daha kullanışlı yeni bir bina yapma ihtiyacı hasıl oldu. Düzce’de 8 noktada inşaatlarımız devam ediyor. Onlarında açılışlarını yapmak nasip olur. Sağlıklı günlerle ihtiyaç olmaması dileğiyle hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından, dualar ile Aile Sağlığı Merkezi hizmete açıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL