banner
Güncel Siyaset

GÜLOĞLU; DÜZCE’NİN ADI SADECE TABELADA OLMAYACAK!

Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, seçim startını verdi. Parti teşkilat üyeleri ile birlikte Belediye Meydanından Anıtpark’a kadar esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Güloğlu’na gösterilen ilgi dikkat..

GÜLOĞLU; DÜZCE’NİN ADI SADECE TABELADA OLMAYACAK!

Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, seçim startını verdi. Parti teşkilat üyeleri ile birlikte Belediye Meydanından Anıtpark’a kadar esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Güloğlu’na gösterilen ilgi dikkat çekti. 7’den 70’e herkesin sanatçı kimliğinden dolayı ilgi gösterdiği ve adeta fotoğraf çektirme yarışına girdiği Güloğlu Düzce için güzel projeler hazırladıklarını belirterek halktan 31 Mart seçimlerinde oy desteği istedi.

Seçim Startında önceliği Düzceli esnaflara veren Güloğlu tek tek dükkanlara girdi ve esnafların halini hatırını sordu. Yoldan geçen vatandaşlarla da tek tek kucaklaşan Güloğlu’na vatandaşlar da büyük ilgi gösterdiler.

Ziyaretler sırasında ilk resmi açıklamasını gazetemize yapan Güloğlu, Düzce beni çok güzel karşıladı ve adeta bağrına bastı, ben sanatçı olarak bu tür ilgi ve alakaya alışığım ama biz Düzce’ye siyasetçi kimliğimiz ile geldik, buraya Belediye Başkan Adayı olarak geldim, benim de burada rakiplerim var. benim şuan Düzce halkından gördüğüm yoğun ilgi ve sevgi inanıyorum ki sandığa yansıyacak ve rabbim bizlere nasip ederse bizler de Düzce’ye güzel hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olacağız.’ dedi.

Röportajında Siyasi rakiplerine gözdağı vermeyi de ihmal etmeyen Güloğlu, biz geleceğiz ve diğer adayların hayalleri suya düşecek, biz geldiğimizde adaletli geleceğiz ve Düzce’nin tüm sorunlarını çok iyi biliyorum, alt yapı ve üst yapıya dair tüm sorunları biliyorum. Düzce İstanbul’a su veriyor ve buna rağmen en pahalı suyu kullanıyor. Bunun önüne geçeceğiz. Şehirleşme konusunda yaşadığı sorunlara biz çare olacağız.. Turizm’de sıçrama yapacağız, bu sayede gençlerimize ve esnaflarımıza yeni iş fırsatları oluşturacağız, Esnaflar bizlere dua edecekler. Adı tabelada kalmış bir Düzce var, bunun önüne geçip Düzce’yi tüm Türkiye’ye tanıtacağız. Düzcespor’umuzu adeta yerlerde sürünmekten kurtaracağız. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutacak çalışmalarla Düzce’yi hep beraber elele yeniden ayağa kaldıracağız dedi. Bunu ben tek başıma yapmayacağım hep birlikte el ele çalışarak yapacağız dedi.

Güloğlu Ayrıca Kızılay’a ait kan alım aracını da ziyaret ederek kızılaya kan verme noktasında vatandaşlardan destek istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL