banner
Güncel

HALK DEMOKRASİ ŞÖLENİNE YOĞUN KATILIM GÖSTERDİ!

15 Temmuz 2016 yılında Hain FETÖ terör örgütü tarafından kalkışılan hain darbenin halk tarafından tarihe ders verecek şekilde bastırılmasının 7. Yıldönümü bütün yurtta olduğu gibi Düzce’de de coşkuyla kutlanmaya devam..

HALK DEMOKRASİ ŞÖLENİNE YOĞUN KATILIM GÖSTERDİ!

15 Temmuz 2016 yılında Hain FETÖ terör örgütü tarafından kalkışılan hain darbenin halk tarafından tarihe ders verecek şekilde bastırılmasının 7. Yıldönümü bütün yurtta olduğu gibi Düzce’de de coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Gündüz şehitleri anma programlarının ardından protokol üyeleri akşam namazı çıkışında vatandaşlarla birlikte Anıtpark’a kadar demokrasi yürüyüşü gerçekleştirdi. Düzce Valisi Cevdet Atay, Milletvekilleri, siyasiler ve vatandaşlarla birlikte ellerinde Türk Bayrakları ile Anıtpark’a kadar yürüdüler.

Yürüyüşün arından Anıtpark meydanında düzenlenen etkinliklere Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Milletvekili Ercan Öztürk, CHP Milletvekili Talih Özcan, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program akışında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’da yaptığı konuşmanın ekrana yansıtılması da vardı.

Yaklaşık 30 dakika süren konuşmada Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Gecesi yaşananları anımsattığı kısımda Kılıçdaroğlu’nun, tankların arasından geçerek Bakırköy Belediye Başkanının evine gittiği anları da hatırlattı.

Anıtpark’taki etkinlikler resim sergisinin gezilmesi ile sona erdi. Ayrıca 15 Temmuz anısına tüm camilerden 00.13’de sela okunacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL