banner
Gündem

İZMİR VE İZMİR’Lİ AŞKI !

Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü ve ekibi, göreve geldikleri günden beri Düzce için çalışmak yerine İzmir aşkı ile yanmaya devam ediyorlar. İzmir belediye başkanı olmayı hedeflerken Akparti yönetimi tarafından git..

İZMİR VE İZMİR’Lİ AŞKI !

Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü ve ekibi, göreve geldikleri günden beri Düzce için çalışmak yerine İzmir aşkı ile yanmaya devam ediyorlar.
İzmir belediye başkanı olmayı hedeflerken Akparti yönetimi tarafından git Düzce’ye denilen Özlü, Düzce’de her yapılacak işi İzmir üzerinden halletmenin peşine düştü.

Düzce’nin değişik yerlerine yerleştirmeye çalıştığı kara kara büfeler için Düzce sokaklarını yeni İzmir’li firmaya açan Özlü ,hasta yatağında bile Düzce’yi İzmir’li kara büfelerle doldurmaktan geri dönmüyor.
Meydanlar kentlerin özellikli yerleridir, meydanlar insanların bir kente geldiklerin de baktıkları gezdikleri yerlerdir ki ,İzmir aşkı ile yananlar bunu çok iyi bilirler…o meydanlar ile kent hakkında bilginiz olur. Bir belediye meydanı düşünün ki yada diğer adıyla Cedidiye Meydanına önce kara büfeyi koyuyorlar ve gelen tepkiler üzerine kaldırdıkları İzmirli kara Büfe, bu kez Kent Park’a, Kusursuz kafe yanına konuyor. İzmir aşkı ile yananlar bu kez kusursuz çocukların gelirine göz konulmuş gibi oluyor.

Büfe oraya geçici olarak mı konuldu yoksa bundan sonraki işletim alanı Kent park mı henüz bilinmiyor. Ancak eğer kalıcı olarak konuldu ise, bu durum Düzce Belediyesi’nin bugüne kadar yaptığı en anlamlı iş olan Kusursuz Kafe’de çalışan onca kusursuz çocuğun gelirine göz dikmek olacak…
Bu arada Atatürk devlet hastanesinin önüne konulan birde diğer kara büfe var…Bu büfe ise kaldırımda yerini aldı Aynı İstanbul caddesindeki gibi….Bir hastanenin önüne hem de kaldırıma kara büfe koyarak hastanenin önünü, yada yaya kaldırımını kapatmayı akıl edenlerin düşüncelerini çözmek bile mümkün olmuyor..
Eyyyy….. Belediye başkanı Faruk Özlü ve ekibi…
Şimdi bu büfeler elde şişti ve konulacak yer bulamıyorsanız ,,,
Depoya kaldırsaydınız, tramvayı , saat kulesini nereye koyduysanız büfeyi de oraya koysaydınız. Düzce esnafının ekmek parasına engel olmasaydınız, olan kaldırımları da halka bıraksaydınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL