banner
Gündem

MUTFAK SANATLARI MERKEZİNİN ÜST KATINDA NE VAR?

Düzce’nin en prestijli mekânlarından biri olacak olan “Mutfak Sanatları Merkezi” inşaatında çalışmalarda sona gelindi.   81 çeşit yöresel lezzetin  tanıtılacağı modern tesislerin fotoğrafları Düzce Belediyesi basın birimi tarafından sürekli paylaşılarak, gelişmelerden..

MUTFAK SANATLARI MERKEZİNİN ÜST KATINDA NE VAR?

Düzce’nin en prestijli mekânlarından biri olacak olan “Mutfak Sanatları Merkezi” inşaatında çalışmalarda sona gelindi.   81 çeşit yöresel lezzetin  tanıtılacağı modern tesislerin fotoğrafları Düzce Belediyesi basın birimi tarafından sürekli paylaşılarak, gelişmelerden kamuoyu bilgilendiriliyor. Ancak bütün fotoğraflar hep alt kattan çekiliyor. Peki  Mutfak sanatları merkezinin üst katın da ne var?

İşletim hakkı Düzce Belediyesi şirketlerinden BelTUR A.Ş.’ye geçirilen Bahçeşehir bölgesinde bulunan “Mutfak Sanatları Merkezi”  gastronomi turizmine yön verecek. Bir kültür mozaği olan Düzce’nin zengin mutfağının muhteşem lezzetlerin yer alacağı tesis, hem Düzcelilere hem de dışarıdan gelen misafirler için bol oksijenli temiz havası, doğa manzarası ile her yaşta insanın zevkle vakit geçirebileceği bir alan olacak.

Onarım yapılıyor derken yıkılıp yerine yep yeni bir bina yapılan ve maliyet rakamlarının dudak uçuklattığı mutfak sanatları merkezi ile ilgili Düzce Belediyesi Basın birimi sık sık fotoğraf servis ederek, gelinen aşamaları kamuoyuyla paylaşıyor.

Paylaşılan tüm fotoğraflar yeni merkezin alt katındaki gelişmeleri gösteriyor.  Paylaşılan fotoğraflar arasında üst kata çıkan bir de ahşap merdiven bulunuyor. Ancak üst katta ne var kimse bilmiyor. Tabi farklı söylentiler var. Ancak hepsi söylentiden ibaret. Düzce belediyesi basın biriminden özel ricamız, Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezinin üst katının da fotoğraflarını çekip, kamuoyuyla paylaşın. Böylece kulaktan kulağa gezinen söylentiler de son bulsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL