UEFA Avrupa Ligi
Stade Rennais
20:45
AC Milan
Freiburg
20:45
Racing Club de Lens
Toulouse FC
20:45
Benfica Lisbon
Karabağ FK
20:45
SC Braga
AS Roma
23:00
Feyenoord Rotterdam
Sporting Lisbon
23:00
Young Boys Bern
Sparta Prague
23:00
Galatasaray
Marsilya
23:00
FC Shakhtar Donetsk
Kulüp Hazırlık Maçları
Club Argentino Colonial
02:00 3 : 1 MS
MS
CD Juventud Unida Coronel Baigorria
Khimik Dzerzhinsk
11:30 1 : 3 MS
MS
Sokol Saratov
Dinamo Vologda
14:00
Stroitel Kamensk
FK Krasnodar
16:00
Torpedo Moskova
FC Tekstilshchik Ivanovo
16:00
FC Metallurg Lipetsk
FK Rubin Kazan
16:30
Rodina Moscow
PFC Kuban Krasnodar
17:00
FC Tyumen
Stromsgodset
18:00
RB Linense
Broenshoej BK
18:20 2 : 2 MS
MS
Nykoebing FC
Wolfsberger AC (A)
20:00
Atus Velden
SC Fürstenfeld
21:00
FC Gleisdorf 09
UEFA Avrupa Konferans Ligi
20:45
20:45
20:45
23:00
23:00
23:00
23:00
İtalya - Serie A
22:45
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
20:00
ER
Kupa Libertadores
01:00 0 : 2 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
03:30 1 : 0 MS
MS
Gold Cup, Women
03:30 0 : 6 MS
MS
06:15 1 : 0 MS
MS
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
15:30
16:00
20:00
AFC Kupası
11:00 2 : 3 MS
MS
AFC Şampiyonlar Ligi
19:00 1 : 1 49'
49'
21:00
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00 0 : 1 MS
MS
06:00 0 : 3 MS
MS
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
ABD - ABD MLS
04:00 2 : 0 MS
MS
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10 2 : 1 MS
MS
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00 3 : 0 MS
MS
03:00 1 : 2 MS
MS
03:00 0 : 1 MS
MS
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
Azerbaycan - Birinci Lig
12:00 1 : 0 MS
MS
13:00
14:00
BAE - Division 1
16:25
16:30
16:30
Bahreyn - 2nd Division
19:00
19:00
19:00
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
03:00 0 : 2 MS
MS
22:00
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
01:15 1 : 0 MS
MS
Brezilya - Campeonato Capixaba
01:00 2 : 1 MS
MS
Brezilya - Catarinense
02:00 1 : 2 MS
MS
03:30 2 : 0 MS
MS
Brezilya - Copa Alagoas
02:00 0 : 0 MS
MS
02:00 6 : 0 MS
MS
02:30 0 : 0 MS
MS
21:15
Brezilya - Copa do Brasil
01:15 2 : 0 MS
MS
01:30 0 : 1 MS
MS
01:30 1 : 0 MS
MS
01:30 0 : 0 MS
MS
01:30 1 : 1 MS
MS
02:00 0 : 4 MS
MS
02:30 2 : 1 MS
MS
02:30 1 : 2 MS
MS
02:30 2 : 1 MS
MS
02:30 0 : 1 MS
MS
03:30 0 : 0 MS
MS
03:30 1 : 3 MS
MS
23:30
Brezilya - Copa do Nordeste
01:00 1 : 1 MS
MS
01:00 2 : 1 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Mato-Grossense
02:00 2 : 2 MS
MS
Brezilya - Paraibano
22:00
Brezilya - Paulista Serie A1
01:45
ER
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
01:00 0 : 1 MS
MS
01:00 2 : 1 MS
MS
02:00 3 : 1 MS
MS
02:00 1 : 2 MS
MS
Brezilya - Paulista, Serie A2
01:00 2 : 5 MS
MS
01:30 1 : 1 MS
MS
01:30 2 : 0 MS
MS
02:00 5 : 5 MS
MS
02:00 1 : 2 MS
MS
02:00 1 : 1 MS
MS
03:00 0 : 0 MS
MS
Brezilya - Paulista,Serie A3
01:00 1 : 4 MS
MS
01:00 2 : 4 MS
MS
01:00 3 : 0 MS
MS
02:00 1 : 1 MS
MS
02:00 0 : 1 MS
MS
Brezilya - Sergipano
00:00 2 : 2 MS
MS
02:15
ER
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
01:00 2 : 2 MS
MS
01:00 1 : 1 MS
MS
Cezayir - Ligue 1, Reserves
18:00
18:00
18:00 2 : 1 MS
MS
18:00
18:00
18:00
18:00
El Salvador - Segunda Division
00:00 4 : 0 MS
MS
00:00 1 : 1 MS
MS
00:00 2 : 1 MS
MS
00:00 1 : 3 MS
MS
Endonezya - Liga 1
11:00 1 : 4 MS
MS
11:00 2 : 3 MS
MS
15:00 2 : 3 MS
MS
15:00 0 : 1 MS
MS
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
Ermenistan - Premier Lig
14:00
17:00 1 : 1 MS
MS
Fas - Botola Pro D1
20:00 0 : 1 12'
12'
22:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
ER
05:00 2 : 0 MS
MS
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00 2 : 1 MS
MS
İngiltere - Professional Development Ligi
17:00 1 : 1 MS
MS
İran - Pro Ligi
14:30 2 : 1 90'
90'
15:30 0 : 2 90'
90'
16:45 1 : 1 90'
90'
İsrail - Alef Ligi
14:40
15:30
21:00
21:30
21:30
İzlanda - Lig Kupası A
22:30
Kamerun - Elite One
15:30
15:30
17:30
17:30
Kolombiya - Liga Femenina
01:00 0 : 4 MS
MS
Kolombiya - Primera A, Apertura
03:45 3 : 0 MS
MS
Kolombiya - Primera B
00:00 2 : 2 MS
MS
Kosova - Süper Lig
15:00 2 : 1 MS
MS
15:00 0 : 3 MS
MS
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00 3 : 1 MS
MS
00:00 0 : 1 MS
MS
00:00 3 : 2 MS
MS
00:00
ER
00:00 0 : 3 MS
MS
20:00
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00 1 : 1 MS
MS
04:00 2 : 0 MS
MS
05:00 2 : 1 MS
MS
Kuveyt - Süper Kupa
16:50 1 : 0 MS
MS
19:45
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05 1 : 0 MS
MS
06:05 4 : 0 MS
MS
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00 1 : 0 MS
MS
06:00 2 : 3 MS
MS
06:00 2 : 2 MS
MS
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
17:30
18:45
Romanya - Liga 2
20:30
Slovenya - PrvaLiga
17:00 4 : 1 MS
MS
19:30 1 : 1 42'
42'
Uganda - Premier Lig
16:00 1 : 1 MS
MS
16:00
Ukrayna - U19
14:00
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
13:00 2 : 1 MS
MS
17:00 3 : 1 90'
90'
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Avrupa Elemeleri
17:00
ER
Uluslararası Gençlik Ligi - Viareggio Kupası
17:00 1 : 2 MS
MS
17:00 0 : 4 MS
MS
17:00 0 : 0 P: 3 - 4
MS
17:00 1 : 2 MS
MS
Uruguay - Kupa Uruguay
03:00 1 : 1 P: 3 - 2
MS
İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL