banner
Düzce Yerel

12-13 YILDIR BOYANMADI!

Düzce Valiliği hizmet binasının hemen arkasında bulunan Düzce Vergi Dairesi Hemen her Düzce’linin bir şekilde ziyaret ettiği yer olmasına rağmen hizmet yapılan alanların boyasız olması, duvarların kirlilikten gözükmemesi tepki topluyor…

12-13 YILDIR BOYANMADI!

Düzce Valiliği hizmet binasının hemen arkasında bulunan Düzce Vergi Dairesi Hemen her Düzce’linin bir şekilde ziyaret ettiği yer olmasına rağmen hizmet yapılan alanların boyasız olması, duvarların kirlilikten gözükmemesi tepki topluyor.

Bazı duyumlara göre, en son vergi dairesinin 2008 veya 2009 yıllarında boyandığı sonrasında ise duvarlara boya sürülmediği iddia ediliyor.

Pandemi dönemi  içinde hizmetlerini eksiksiz sürdüren vergi dairesinin her gün yüzlerce insan tarafından bir şekilde kullanılması ,bu tür yerlerin daha bakımlı ve temiz olması gerekliliğini gözler önüne seriyor.

2008 yada 2009 tarihlerinden bu günü boya yüzü görmeyen vergi dairesinin duvarlarındaki kirlilik ve karaltı , 12 yada 13 yıldır binanın duvarlarına bir tek bez daha da önemlisi bir tek fırça sürülmediğini ortaya koyuyor ve buraları ziyaret edenlerin  ve çalışanların ,bu kirlilik yüzünden bir çok hastalığa yakalanma ihtimallerini de gün yüzüne çıkarıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL