banner
Düzce Yerel Güncel

13 KİŞİLİK İKİNCİ EKİP DEPREM BÖLGESİNE YOLA ÇIKTI

Kahramanmaraş merkezli saat 04.17’de 7,4 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası Düzce Belediyesi tüm imkanlarını seferber etmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda, depremin ardından yola çıkan arama kurtarma ekibinin ardından 13 kişiden oluşan..

13 KİŞİLİK İKİNCİ EKİP DEPREM BÖLGESİNE YOLA ÇIKTI

Kahramanmaraş merkezli saat 04.17’de 7,4 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası Düzce Belediyesi tüm imkanlarını seferber etmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda, depremin ardından yola çıkan arama kurtarma ekibinin ardından 13 kişiden oluşan ikinci ekipte 3 araç nezaretinde arama kurtarma çalışmalarına destek için deprem bölgesine sevk edildi.

Düzce Belediyesi, Kahramanmaraş depreminin ardından tüm birimleriyle teyakkuz halinde destek çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Yaşanan depremin hemen ardından 9 kişiden oluşan arama kurtarma ekibini deprem bölgesine yollayan Düzce Belediyesi, depremin 3’ncü gününün sabahında ise Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gülmez başkanlığında 13 kişiden oluşan ikinci bir ekibi çalışmalara destek için bölgeye gönderdi.

Kısa süre içerisinde deprem bölgesinde geçecek olan ikinci ekibin de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki arama kurtarma faaliyetlerine katılması hedefleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL