banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

3 MİLYONLUK KATAMARAN EREĞLİ’DE YATIYOR

3 milyon 150 bin liraya Akçakoca Belediyesi tarafından alınan katamaran gezi teknesi, kış şartlarını geçirmesi için Ereğli’de  bulunan Ustaoğlu Tersanesi Limanına mı çekildi?   Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın 120..

3 MİLYONLUK KATAMARAN EREĞLİ’DE YATIYOR

3 milyon 150 bin liraya Akçakoca Belediyesi tarafından alınan katamaran gezi teknesi, kış şartlarını geçirmesi için Ereğli’de  bulunan Ustaoğlu Tersanesi Limanına mı çekildi?

 

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın 120 milyon 235 bin 624 lira borcu varken, 3 milyon 150 bin liraya aldığı çift gövdeli katamaran gezi teknesi,  alındığı bir günden bu güne kadar gündemden hiç düşmedi. Rüzgarlı havalarda denize açılamayan gezi teknesinin, limanda kafe restoran görevi yaparak, Akçakoca Belediyesi kasasına para kazandırması planlanıyordu.

Yaz aylarının bitmesi ve kış şartlarının kendini hissettirmeye başlamasıyla birlikte, uzun süredir katamaran Akçakoca’da görülemiyor.  Bakım ve onarım için Ereğli’de olduğu söylenen katamaran, Ustaoğlu Tersanesi Limanında demir atmış olarak fotoğraflara yansıdı.

Gezi teknesinin gerçekten bakım ve onarım için mi bu tersane limanında bulunduğu, yoksa ”Kışı geçirmesi için korunaklı bir limana çekildi” söylentilerindeki liman burası mı bilinmiyor.  Bilinen tek gerçek, 3 milyonluk katamaran Ereğli Ustaoğlu Tersanesi Limanında yatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL