banner
Düzce Yerel

AĞAÇLAR YOLLARDA!!! ARABALAR NERDEN GEÇSİN!!

Düzce Belediyesi tarafından Düzce Şehir Mezarlığı’nda yapılan ıslah çalışmaları kapsamında kesilen ağaçlar, Beyköy yolu üzerine istiflendi. Ancak gelişi güzel bırakılan ağaçlar trafikte büyük sorun oluştururken yolu kullanan sürücüler, yola kadar..

AĞAÇLAR YOLLARDA!!! ARABALAR NERDEN GEÇSİN!!

Düzce Belediyesi tarafından Düzce Şehir Mezarlığı’nda yapılan ıslah çalışmaları kapsamında kesilen ağaçlar, Beyköy yolu üzerine istiflendi. Ancak gelişi güzel bırakılan ağaçlar trafikte büyük sorun oluştururken yolu kullanan sürücüler, yola kadar taşan ağaçlara tepki gösterdi.

Düzce Belediyesi tarafından Beyköy Yolu üzerinde bulunan şehir mezarlığındaki ağaçlarda ıslah çalışması yapıldı. Çalışma sonrası kesilen ağaçlar ise mezarlığında dışına Beyköy yolu üzerine istiflendi. Ancak gelişi güzel yapılan çalışma nedeniyle yol tamamen daralırken yol yer yer iki araç geçemeyecek duruma geldi.

Kazaların yaşanmasının kaçınılmaz olduğu gelişi güzel yapılan istifleme sonrasında aylardır ağaçlar bir türlü alınmayınca da sürücüler de tepkilerini dile getirdiler. Yolu kullanan bir sürücü tepkisini çektiği video ile gösterdi. Yolu kullanmak zorunda olan sürücü; “Burası şehir mezarlığının yanı. 2 Aydır ağaçları buradan kaldırmadınız. İnsanlara da eziyet ediyorsunuz. Sözde çalışıyorsunuz dedi.

Ayrıca gelişi güzel bırakılan ağaçlar mezarlıktan çok orman işletmesi havası verdiği yolda sağlı sollu istiflenmesi, yayalarında mecburen yolda yürümesine neden oluyor. Vatandaşlar üzücü kazaların yaşanmaması için ağaçların bulundukları yerden kaldırılacağı günü sabırsızlıkla bekliyorlar.

KAYNAK: Detay Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL