banner
Düzce Yerel Güncel Gündem

AĞAÇLARIN SON HALİ : KÜTÜK

Düzce sokaklarından bir bir eksilen ağaçlar işte burada. Düzce sokaklarından bir bir eksilen  ağaçların son durumu işte bu.  İstanbul caddesinden, Cedidiye meydanından, mezarlıktan, sökülen kesilen ağaçların son hali kütük. İl..

AĞAÇLARIN SON HALİ : KÜTÜK

Düzce sokaklarından bir bir eksilen ağaçlar işte burada.

Düzce sokaklarından bir bir eksilen  ağaçların son durumu işte bu.  İstanbul caddesinden, Cedidiye meydanından, mezarlıktan, sökülen kesilen ağaçların son hali kütük.

İl Özel İdaresinin arkasındaki alanda, sökülen ağaçların ıslah edildiği bölgede, bu kesilmiş ve temizlenmiş ağaçların nereden kesildiğini siz de bizler gibi merak ediyorsunuzdur.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü muhtemelen buna bir cevap verecektir. Muhtemelen de ağaçların çürüdüğü için kesildiği, insan sağlığını tehlikeye attığı için kesildiği ve hatta kesilmediği, dinlenme amacıyla oraya bırakıldığını söyleyecektir.

İsteyen istediği bahanenin arkasına sığınabilir. İz Özel İdare binasının arka alanında  bulunan bu ağaç kütükler, ne dinleniyormuş gibi, ne de bir yere dikilebilecekmiş gibi duruyor.  Kesilmiş, temizlenmiş, doğranmış bir biçimde bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL