banner
Spor

AKSARAY’DA KİCKBOSK GECESİ NEFESLERİ KESTİ!

31 Mart tarihinde Aksaray’da Abdulkayum Nazarı tarafından düzenlenen Tv8,5 tarafından Canlı yayınlanan Kick Boks Şampiyonası’nda müsabakalar nefesleri kesti. Aksaray Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Uluslararası Kickboks Şampiyonasında Türk sporcular 7 ülkeden..

AKSARAY’DA KİCKBOSK GECESİ NEFESLERİ KESTİ!

31 Mart tarihinde Aksaray’da Abdulkayum Nazarı tarafından düzenlenen Tv8,5 tarafından Canlı yayınlanan Kick Boks Şampiyonası’nda müsabakalar nefesleri kesti.

Aksaray Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Uluslararası Kickboks Şampiyonasında Türk sporcular 7 ülkeden gelen yabancı sporcularla karşılaştı. Goldfit81 Fitness Spor Klubü adına şampiyonaya katılan Umut Sevgeç rakibi karşısında 2-1 kaybetti.


Canlı yayın Öncesi dövüşen 86 kiloda Abdullazıs Alşahade ,45 kiloda dövüşen Jiyan KIRIK ve 60 kiloda dövüşen Arda Onur Baş rakiplerini yenmeyi başarırken Berk Yılmaz ,Efekan Duman ve Oğuzhan Uçkun ise rakiplerine karşı müsabakayı kaybettiler.

Kulüp başkanı Hikmet Kırık yaptığı açıklamada ulusal ve ulusalar arası arenada ülkemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil eden genç kardeşlerimizi her zaman desteklememiz gerekir Düzcenin gençleri gelecekte Avrupa ve Türkiye de Şampiyonluklar kovalayacaklar.  Onları yalnız bırakmamız gerekiyor Milli takım antrenörümüz Muhammet Bişgin’e ve tüm sporcularımıza sonsuz teşekkürler” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL