banner
Düzce Yerel Genel Spor

“ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasını üzüntü ile öğrendiğini ifade ederek, “Çalışan, üreten, maddi manevi fedakarlık yapan insan haklıdır. Sitemleri anlayışla karşılanmalı,..

“ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasını üzüntü ile öğrendiğini ifade ederek, “Çalışan, üreten, maddi manevi fedakarlık yapan insan haklıdır. Sitemleri anlayışla karşılanmalı, “ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir” dedi.

 

Er, yazılı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Bir şehri şehir yapan en önemli unsurlardan birisi de kendi öz değerlerine sahip çıkabilmesi, kendi değerlerini yüceltebilmesidir. Memleketimiz Düzce açısından da Düzcespor böyledir. Koruyup kollanmalı, büyütülüp yüceltilmelidir. Son derece zor bir görev olan kulüp başkanlığı ve yöneticiliğini üstlenen insanlara da bu açıdan yaklaşılmalı ve destek verilmelidir.

Yıllar sonra Sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetimi kentte bir sinerji yaratmayı başarmış, Düzcespor’u hak ettiği üzere hedefleri olan , karmaşadan ve suni gündemlerden, kısır çekişmelerden uzak bir şekilde spor kulüplerine yakışır bir anlayışla yönetegelmiştir.

Dün itibarı ile Sayın Kapoğlu’nun Başkanlıktan istifa kararını öğrenmiş ve istifa metnini okumuş olmaktan büyük üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Sayın Başkan’ın sitemlerini kendi üzerime düşen kısmı itibari ile kabul ediyor, partim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. Çalışan, üreten, maddi manevi fedakarlık yapan insan haklıdır. Sitemleri anlayışla karşılanmalı, “ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir.

Bu anlayışın bundan sonraki dönemde Düzcespor çerçevesinde hakim olacağına inanıyor, bizlerde dahil sorumlu ve yetkili her kurumu Düzcespor’a daha fazla destek vermeye davet ediyorum.

Sayın Başkan Gökhan Kapoğlu ‘nun da almış olduğu istifa kararını tekrar ve Düzcespor menfaatleri çerçevesinde değerlendirmesini rica ediyorum. Bu takımın sizlere ihtiyacı var Sayın Başkan!!! “

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL