banner
Düzce Yerel Güncel Gündem

ANKET SONUÇLARI NE OLDU???

Düzce Belediyesi’nin yaptığı ve vatandaşın otobüslerden memnun olup olmadığını belirlemek için yaptığı ‘Ulaşım memnuniyet anketi”nin sonucu ne oldu?   Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Düzce Ulaşım A. Ş. Şirketi eliyle yürütülen..

ANKET SONUÇLARI NE OLDU???

Düzce Belediyesi’nin yaptığı ve vatandaşın otobüslerden memnun olup olmadığını belirlemek için yaptığı ‘Ulaşım memnuniyet anketi”nin sonucu ne oldu?

 

Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Düzce Ulaşım A. Ş. Şirketi eliyle yürütülen şehir içi toplu ulaşım sisteminin yenilenmesinin ardından vatandaşların memnuniyetlerini ölçmek ve önerilerini almak için Düzce Belediyesi internet sitesi üzerinden 15 Aralık 2020 tarihinde bir anket düzenlendi. Ankette katılımcılara bir dizi sorular sorularak, yeni sistemden ve yeni ulaşım araçlarından memnun olup olmadıkları, memnun olmadıkları kısımlarda tavsiyelerinin neler olduğu yönünde sorular soruldu.

İnternet sitesi üzerinden hala aktif görünen anketin üzerinden  bir aydan fazla süre geçmesine rağmen, anketin devam etmesi katılımın istenen düzeyde olmadığını ya da sonuçların istenildiği gibi çıkmadığını düşündürüyor.

Belirli süreler içinde tamamlanan anketler gibi Ulaşım Memnuniyet Anketinin bir an önce  tamamlanarak, sonucun kamuoyuyla paylaşılmasını talep ediyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL