Düzce Yerel Gündem

ANKET SONUÇLARINDAN NE ÇIKTI

Düzce Belediyesi toplu taşımada kaliteyi artırmak için internet üzerinden yaptığı anket çalışması 31 Ocak’ta son buldu. Belediye henüz anketten çıkan sonuçları açıklamadı.  Düzceliler yeni mikrobüslerden memnun mu değil mi? Otobüs..

ANKET SONUÇLARINDAN NE ÇIKTI

Düzce Belediyesi toplu taşımada kaliteyi artırmak için internet üzerinden yaptığı anket çalışması 31 Ocak’ta son buldu. Belediye henüz anketten çıkan sonuçları açıklamadı.  Düzceliler yeni mikrobüslerden memnun mu değil mi? Otobüs saatlerinden, güzergahlarından, şoförlerinden memnun mu?

 

Düzce Belediyesi, vatandaşların memnuniyetini ölçmek ve önerilerini almak için anket çalışması başlatmış ve Düzce Belediyesi websitesi üzerinden gerçekleştirilen anketler sonucunda eksikliklerin giderileceğini  ve geliştirilmesi gereken alanlar geliştirilerek memnuniyet oranını arttıracaklarını açıklamışlardı.

Belediyenin yaptığı anket çalışması 31 Ocak’ta sona erdi. Ancak üzerinden  bir hafta geçmesine rağmen henüz sonuçlar açıklanmadı. Vatandaş yeni sistem otobüslerinden memnun mu, otobüslerin saatlerinden memnun mu, otobüs güzergahlarından memnun mu ya da şoförlerin tutumundan mumunun mu?

Tüm bu soruların cevapları yapılan ankette mevcut. Ancak anket sonuçlarına göre verilen cevapları belediye açıklamadığı sürece kimse bilemeyecek.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL