banner
Düzce Yerel Gündem

ANKETE KATILANLAR VE OTOBÜSÜ KULLANANLAR AYNI FİKİRDE Mİ ?

Şehir içi toplu taşıma sistemini sil baştan yenileyen Düzce Belediyesi, ulaşım hizmetlerinde yapılan değişikliğin ardından başlattığı memnuniyet anketini 31 Ocak’ta tamamlayacak. Ankete katılanlarla otobüsü kullananlar bakalım aynı fikirde mi çıkacak…

ANKETE KATILANLAR VE OTOBÜSÜ KULLANANLAR AYNI FİKİRDE Mİ ?

Şehir içi toplu taşıma sistemini sil baştan yenileyen Düzce Belediyesi, ulaşım hizmetlerinde yapılan değişikliğin ardından başlattığı memnuniyet anketini 31 Ocak’ta tamamlayacak. Ankete katılanlarla otobüsü kullananlar bakalım aynı fikirde mi çıkacak.

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Ulaşım Master Planı çerçevesinde önce Ulaşım A.Ş kurulması ardından da toplu taşıma araçlarının değişmesiyle ilgili, vatandaşların memnuniyetini ölçmek ve önerilerini almak için başlattığı anket 31 Ocak’ta sona erecek.

Şubat ayının ilk haftasında anket sonuçlarının açıklanması beklenirken, anketle birlikte yeni sistemin vatandaşa yansıyan sorunları da tespit edilmiş olacak.

Ankete katılan ve otobüsü kullanan vatandaşlar, yeni sistemle ilgili aynı sorunları yaşıyor mu,  anket sonuçları açıklanınca görülecek.  Düzce Belediyesi ve Ulaşım AŞ anket sonuçlarına göre vatandaşların talep ve isteklerini değerlendirecek ve iyileştirmeler yapacak.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL