banner
Düzce Yerel Ekonomi

Asya Su Fuarda…

MÜSİAD EXPO 2020 Ticaret Fuarı İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde başladı. Fuarda Asya Su tüm ürünleriyle boy gösterdi.   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin..

Asya Su Fuarda…

MÜSİAD EXPO 2020 Ticaret Fuarı İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde başladı. Fuarda Asya Su tüm ürünleriyle boy gösterdi.

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarının açılışına katıldı.

 

Fuarda standı bulunan Düzce firmalarının stantlarını ziyaret eden DTSO Başkanı Tuncay Şahin, fuar ve stant hakkında bilgiler aldı.

 

Şahin, dünyanın yaşamış olduğu bu zor günlerde birlik ve beraberliğin simgesi olan fuar organizasyonunu başarıyla gerçekleştiren yetkililerini tebrik etti. Yine aynı fuarda standı bulunan Gıda Komitesi Başkanı ve Asya Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay ile de bir araya gelen Tuncay Şahin, fuarın hem ziyaretçiler hem de katılımcılar açısından faydalı sonuçlara vesile olmasını temenni ettiğini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL