banner
Düzce Yerel Güncel Gündem

ASYA SU’YA PERFORMANS ÖDÜLÜ!

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen 13’ncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreninde 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. Asya Su Yönetim kurulu başkanı Yunus Emre Gülay..

ASYA SU’YA PERFORMANS ÖDÜLÜ!

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen 13’ncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreninde 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. Asya Su Yönetim kurulu başkanı Yunus Emre Gülay gıda işletmeleri kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’ncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Yaşar Çakmak , Vali Seddar Yavuz un katılımlarıyla Kocaeli’nde gerçekleştirildi. Programda Kocaeli’de faaliyet gösteren 24 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi.

 

Bu yılki Büyük Ödül’ün sahibi KOBİ Ödülü’nde Altaş Alüminyum imalat San.ve Tic. A.Ş, Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülleri’nde ise Hektaş Ticaret Türk A.Ş oldu. Düzce TSO Gıda komitesi Başkanı ve Asya Su Yönetim Kurulu başkanı Yunus Emre Gülay gıda işletmeleri kategorisinde ödüle layık görüldü. Gülay ödülünü Kocaeli Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Boyet’in elinden aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL