banner
Güncel

BAHAR GELSİN ÖMRÜNÜZE

Gençlikte günler kısa yıllar uzun yaşlılıkta ise günler uzun yıllar kısadır ” Doğan bebeklerin büyüdüğü gibi Allah uzun ömür verirse yaşlanıp güçten düştüğü zamanlarda gelecektir. Düzce sevdalıları yardımlaşma derneği başkanı..

BAHAR GELSİN ÖMRÜNÜZE

Gençlikte günler kısa yıllar uzun yaşlılıkta ise günler uzun yıllar kısadır ”

Doğan bebeklerin büyüdüğü gibi Allah uzun ömür verirse yaşlanıp güçten düştüğü zamanlarda gelecektir. Düzce sevdalıları yardımlaşma derneği başkanı REŞİT KURT yaslılarımız özel ilgi ister. İnsanlar zaman içerisinde yılların azizliğine uğrar ve yaşlanmaya başlar. Aynı bir bebek gibi korunmaya kollanmaya ihtiyaç duyarlar. Eskisi gibi kendi ihtiyaçlarını karşılayamazlar. Sevdikleri bu dünyadan göçmüş yapayalnız yaşayan işlerini kendi göremez hale gelmiş yaşlılarımıza birer göz birer el birer arkadaş olalım. Şunu hiç aklımızdan çıkarmayalım bir gün bizde yaşlanıp onların karşılaştıkları güçlüklerle karşılaşacağız. Bizleri bu günlere getiren büyüklerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına her vatandaş yaşlısına sahip çıkmalı ve kimseye muhtaç kalmadan yaşamalarını sağlamak için elimizden geleni yapalım. Minnet borcumuzu yerine getirmek için hak ettikleri saygı ve sevgiyi gösterelim. Yıllarca çalışıp didinen yaşlılarımızı önce Anne ve Babamızı ziyaret etmeli ve sorunlarında yanlarında olup onlara destek verelim verelim ki kendi evlatlarımızda bizlerin yanında olsunlar diyor REŞİT KURT.

Bu insanlarımızın sadece bedeni yorulmaz ki Sabrı da yorulur umutları hayalleri ve en çoktan yüreği.. sevilen bir yaşlı çiçek açmış kır gibidir. Sayenizde bu kır bahçeleri çoğalıyor. Emekleyen bir bebekte  onlar DÜZCE SEVDALILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞI başkanı REŞİT KURT yaşlılarımıza birer birer adım olup onların yüzlerindeki mutluluktan beslenen bir insan…Bazı insanlar iyi ki var Başkanım ve gönüllü ekip arkadaşlarım hiç bir kış sonsuza kadar sürmez hiçbir baharda sırasını atlamaz. Bu gün bahar gelsin ömrünüze bir çiçek açsın kalbinizde adı sevgi rengi mutluluk olsun..

Hep birlikte diyoruz ki yaşlılar haftası sadece bugün değil her gün kutlu olsun Baştaşlarımızın..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL