banner
Düzce Yerel Gündem

BAHÇEŞEHİR VE KONURALP’TE ÖDEME NOKTASI YOK

Düzce Belediyesi’nin  adı Bahçeşehir olarak  değiştirilen kalıcı kontular bölgesinde ve mahalle yapılan Konuralp’te  ödeme noktalarının olmaması vatandaşları mağdur ediyor. Düzce Belediyesi’nin, Bahçeşehir’de  birim müdürlüğü kurması  kalıcı konutlarda yaşayan insanlarda en..

BAHÇEŞEHİR VE KONURALP’TE ÖDEME NOKTASI YOK

Düzce Belediyesi’nin  adı Bahçeşehir olarak  değiştirilen kalıcı kontular bölgesinde ve mahalle yapılan Konuralp’te  ödeme noktalarının olmaması vatandaşları mağdur ediyor.

Düzce Belediyesi’nin, Bahçeşehir’de  birim müdürlüğü kurması  kalıcı konutlarda yaşayan insanlarda en azından faturaları ödemek için Düzce’ye gelmek zorunda kalmayacaklarını düşünerek mutluluk yaratmıştı. Ancak  Sosyal Yardım İşleri, Ulaştırma Hizmetleri, Veteriner İşleri, Muhtarlık İşleri, Teftiş Kurulu ve Temizlik İşleri Müdürlüğü birimlerinin hizmet vermeye başladığı Bahçeşehir’de Belediyeye ait ödeme noktası olmaması vatandaşta hayal kırıklığına sebep oldu.

Aynı sorun Konuralp’teki Belediye hizmet binasında  var olan ödeme noktasının geçici diye kapatılarak uzun zamandır açılmaması nedeniyle  bu bölgede de yaşanıyor.

Pandemi nedeniyle özellikle 65 yaş üzeri vatandaşların, toplu taşıma araçlarına binmesinin de yasak olduğu bu dönemde, 65 yaş üzeri vatandaşların Düzce Belediyesi merkez binasına gelerek  ödemeyi nasıl yapacağı merak konusu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL