banner
Düzce Yerel Güncel Gündem

BAHTIMIZA ŞAPKADAN LOGO ÇIKTI

Hepimiz nefeslerimizi tuttuk, Düzce için en önemli acil ihtiyaç olan ve şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek olan Düzce Belediyesinin yeni logosunu bekliyoruz. Çünkü logo dediğiniz, ..

BAHTIMIZA ŞAPKADAN LOGO ÇIKTI

Hepimiz nefeslerimizi tuttuk, Düzce için en önemli acil ihtiyaç olan ve şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek olan Düzce Belediyesinin yeni logosunu bekliyoruz. Çünkü logo dediğiniz,  merkezinde oturulacak parkı olmayan, kaldırımları kırık dökük, yazın çeşmelerinden su akmayan,  yeterli otoparkı olmadığı için  araçların kaldırımlara park edildiği bir şehir için çok önemli.

Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye ilişkin başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yıllar önce o dönemin gereklerine uygun olarak tasarlanan mevcut logo yerine daha modern, grafik ve iletişim kurallarına uygun, şehrin kimliğini, renklerini, kültür ve tarihini yansıtacak yeni Logo’nun tanıtımı için son hazırlıklar yapılıyor. Tasarlanan yeni logoda; gücü, heyecanı, sonsuzluğu, itibar ve soyluluğu ifade eden renkler hakim olacak.

İşte hepimizin tüm meselesi bu!!!!

İtibarımız, soyluluğumuz ve heyecanımız bu logo ile tescillenecek. Çünkü biz Düzceliler olarak böylesine önemli bir logoyu hak ettik.  2 yılı aşkın bir süredir, Düzce’de bir değişim yaşanmasını bekleyerek, kaldırımlarımızın yenilenmesi, altyapımızın değiştirilmesi, sularımızın akması, oturacak yeşil alanlarımızın çoğalması, adına yakışır bir yeşil Düzce’nin gerçekleşmesi için sabırla bekledik ve hala bekliyoruz.

Tüm bunların yapılacağına olan inancımız hiç eksilmiyor. Israrla bekliyor, umut ediyoruz. Ama şapkadan bahtımıza şapkadan logo çıktı.

Ne diyelim itibardan tasarruf olmaz!!!

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL