banner
Düzce Yerel

BAKAN SOYLU DÜZCE BELEDİYESİNİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ!

Düzce Depreminin 22. Yıldönümünde Düzce’ye gelen İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu,  Düzce Valiliği, AK Parti Düzce İl Teşkilatı ve MHP İl Teşkilatını  ziyaret etti ancak Düzce Belediyesi’ni ziyaret etmedi. Düzceliler..

BAKAN SOYLU DÜZCE BELEDİYESİNİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ!

Düzce Depreminin 22. Yıldönümünde Düzce’ye gelen İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu,  Düzce Valiliği, AK Parti Düzce İl Teşkilatı ve MHP İl Teşkilatını  ziyaret etti ancak Düzce Belediyesi’ni ziyaret etmedi. Düzceliler bunun nedenini merak ediyor.

Düzce Depreminin 22. Yıldönümün anma programına katılmak için Düzce’ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce’de bir çok ziyaret gerçekleştirdi.  Düzce Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Soylu ardından  Bi Hareketine Bakar Hayat kampanyası kapsamında Anıtpark Meydanı’nda kurulan Trafik Eğitim Parkurlarını ziyaret etti. Similasyon cihazına binen Bakan Soylu,  Düzce Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret etti.  Kültür Merkezindeki programın ardından Anıtpark’ta düzenlenen programa katılan Soylu, buradan AK Parti İl Teşkilatına geçerek partililerle uzun bir görüşme gerçekleştirdi. Soylu son olarak MHP İl Teşkilatını ziyaret etti.

Bakan Soylu’nun tüm bu ziyaretleri arasında Düzce Belediyesi’ne resmi bir ziyaret gerçekleştirmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.  Düzce’ye gelmeden önce Tekirdağ’da programı olan Soylu, orda İlçe Belediyesine bir ziyaret gerçekleştirmişti.

Ayrıca Bakan Soylu sosyal medya hesaplarında Düzce ziyaretinden bir çok fotoğraf paylaştı.  Yemek yemek için Mutfak Sanatları Merkezine götürülen Bakan Soylu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün VİZYON projelerinden biri olan Mutfak Sanatları Merkezi ile ilgili bir paylaşım yapmayınca, Düzce Beledilyesi, Bakan Soylu’nun MSM’yi çok beğendiği ve hatta bunun için Faruk Özlü’ye teşekkür ettiği bir haber servis edildi.

Bakan programlarında teamül, Valilik, Belediye ve Parti ziyaretleri şeklinde gerçekleştirilirken, Soylu’nun Düzce Belediyesi’ni neden ziyaret etmediği kamuoyu tarafından merak ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL