Düzce Yerel Gündem

 Basın Birimine Düzceli iki isim

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü döneminde, sürekli değişiklik yapılan Düzce Belediyesi Basın Biriminde,  iki yeni isim görevlendirildi.   Faruk Özlü’nün Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmasıyla birlikte revizyona uğrayan belediye birimlerinden Basın..

 Basın Birimine Düzceli iki isim

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü döneminde, sürekli değişiklik yapılan Düzce Belediyesi Basın Biriminde,  iki yeni isim görevlendirildi.

 

Faruk Özlü’nün Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmasıyla birlikte revizyona uğrayan belediye birimlerinden Basın biriminde yeterli  verim bir türlü alınamadı. Üç kez müdür değişikliğine gidilen basın biriminde son olarak eski Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin basın Müdürlüğü görevini yapan Elife Özerçetin göreve getirildi. Özerçetin’in Düzce’ye yabancı olması nedeniyle yanında görev yapacak iki Düzceli isim daha belediye basın biriminde görevlendirildi.

KAAN KUŞÇUOĞLU

Gazetecilik bölümü mezunu olan ve Düzce’de gazetecilik de yapan Kaan Kuşçuoğlu, basın biriminde görevlendirildi. Kuşçuoğlu, Düzce Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü basın sorumlusu olarak uzun bir süre görev yaptıktan sonra Hikmet Keskin’in İl Başkanlığı döneminde AK Parti Basın sorumlusu olarak  da  görev yapmış, o dönem parti ile basın arasında köprü görevi görerek sorunsuz bir görev süresi geçirmişti.

BARIŞ ZENGİN

Düzce’de Düzce Rota Haber sahibi Barış Zengin, uzun yıllar sektörde gazetecilik yaptıktan sonra kendi haber sitesini kurup, uzun yıllar mesleğe katkıda bulunmuştu. Zengin de bundan sonra Düzce Belediyesi Basın biriminde görevine devam edecek.

 

İki ismin de dün itibariyle prensipte anlaşarak, imza attığı, önümüzdeki birkaç gün içinde de görevlerine başlayacağı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL