banner
Düzce Yerel

BAŞKALARI YAPIYOR; BAŞKAN SAHİPLENİYOR!

Düzce belediye başkanı Faruk Özlü başkalarının yaptıklarını sahiplenmekten hiç geri kalmıyor. Son olarak Korugöl ‘de Tursab tarafından hayata geçirilecek olan tesisin alt yapı, üst yapı, proje çizimi gibi çalışmalarda hiç..

BAŞKALARI YAPIYOR; BAŞKAN SAHİPLENİYOR!

Düzce belediye başkanı Faruk Özlü başkalarının yaptıklarını sahiplenmekten hiç geri kalmıyor.
Son olarak Korugöl ‘de Tursab tarafından hayata geçirilecek olan tesisin alt yapı, üst yapı, proje çizimi gibi çalışmalarda hiç emeği olmazken, hatta Tursab’ın bölgeye gelerek yatırım yapması için herhangi bir girişimi bulunmazken, şimdi Korugöl’de ortaya çıkmaya başlayan çalışmaları sahiplenerek “Turizm Şehri Düzce” için “Korugöl Tabiat Parkı’na” yatırım yapıyoruz” sözleri ile yatırımları da sahipleniyor..
Oysa;
Faruk Özlü’nün sahiplendiği çalışmaları kimlerin yaptığına bir göz atarsak, ki kendisinin de yazdığı gibi,
1-Altyapı çalışmaları devlet tarafından yapılıyor ki ,belediyenin de Özlü’nün de bir çabası yok,
2- Üst yapı ve işletme yatırımları TURSAB tarafından gerçekleştiriliyor. Özlü buna da sahip çıkıp , “proje modeli ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyor ki hiçbir çabası yok bu iş de…
3-Korugöl’e yol açma çalışmaları büyük bir özveri ve hızla Düzce İl Özel idaresi tarafından tamamlanıyor. Sanki belediye yapmış gibi bunu da sahipleniyor.
Oysa görünürde Faruk Özlü Konuralp’de çalışmaları yapıyor gözüküyor ama ülkenin her yerinde bu tür kazılar Üniversiteler tarafından hem de konunun fakültesi olan üniversiteler tarafından yapılır ama Özlü, Konuralp’i kendi başarısı gibi göstermek için çabalıyor.
Kısaca Belediye yeni baştan asfalt dökemiyor, Kalıcı konut yolu köstebek yuvası gibi, Memursen’e giden ve dönen yollar, Akçakoca yoluna bağlanan yollarda ve Düzce’nin dört bir yanına artık köstebekler bile girmezken Özlü, İstanbul’da ve çok sevdiği İzmir’de vakit geçirmeyi tercih ediyor
Hiçbir şey yapmadan yapıyormuş gibi gözükmek ,hatta yıllar geçse de BAKANIM denmesinden zevk almak ancak bizi yönettiğini iddia edenlere yakışır!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL