banner
Düzce Yerel

BELEDİYE DUYARSIZ

Kalıcı konutlar Yeşiltepe mahallesinde iki isteğe belediye duyarsız kalıyor. Yeşiltepe mahallesinde Yeşiltepe ilköğretim oklunun önünde hız kesiciler bulunuyordu.2 yıl önce kar ile yapılan mücadele sırasında dozer tarafından asfalt olarak yapılan..

BELEDİYE DUYARSIZ

Kalıcı konutlar Yeşiltepe mahallesinde iki isteğe belediye duyarsız kalıyor.

Yeşiltepe mahallesinde Yeşiltepe ilköğretim oklunun önünde hız kesiciler bulunuyordu.2 yıl önce kar ile yapılan mücadele sırasında dozer tarafından asfalt olarak yapılan hız kesiciler söküldü. Sonrasında ise yapılması beklenirken, Düzce  belediyesi  yetkilileri duyarsız kaldı. Belediye’ye konu ile ilgili yapılan başvurular ise cevap bulmak yerine il trafik komisyonundan karar çıkmasını bekledikleri anlatıldı. Oysa zaten hız kesici olan yerdeki tümsekler komisyon kararı ile değil, belediyenin  dozeri vasıtasıyla kar temizliği yapılırken sökülmüştü.

Yeşiltepe mahallesine belediyenin diğer ilgisizliği ise mikrobüslerin devreye girmesi ile başladı. Mikrobüsler öncesinde yarım saatte gidilen Yeşiltepe mahallesine , mikrobüslere çizilen uzun yol güzergahı ile artık bir saatte gidilmeye başlandı. Yeşiltepe mahallesi sakinlerinin defalarca müracaatları bir türlü sonuç getirmezken, mahalleye giden otobüslerin kalıcı konutlarda çok gezmesi  dolayısıyla geçtiği her bölgeye müşteri almasından dolayı Yeşiltepe mahallesi sakinleri kendilerine mikrobüsler de yer bulmakta zorlanıyorlar.

Yeşiltepe mahallesi sakinleri artık belediyenin kendilerine destek olmasını ve sorunlarının çözülmesini bekliyorlar..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL