banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

BİR GARİP GÖREV DEĞİŞİMİ

Düzce Belediyesi beklenen yılbaşı değişikliğini yaptı.  Sabah saatlerinde basına servis edilen ve Belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan değişiklik, öğleden sonra tekrar değiştirildi.    Düzce Belediyesi’nin tahmin edilen yılbaşı değişikliği bugün..

BİR GARİP GÖREV DEĞİŞİMİ

Düzce Belediyesi beklenen yılbaşı değişikliğini yaptı.  Sabah saatlerinde basına servis edilen ve Belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan değişiklik, öğleden sonra tekrar değiştirildi. 

 

Düzce Belediyesi’nin tahmin edilen yılbaşı değişikliği bugün gerçekleştirildi.  Sabah saatlerinde Düzce Belediyesi Basın Birimi tarafından basına servis edilen ve belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan ancak kısa bir süre sonra kaldırılan değişiklik haberi kafaları karıştırdı.

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ TEKRAR KURULDU

Mehmet Keleş döneminde  Özel Kalem Müdürlüğü ile birleştirilen Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tekrar kuruldu.  Görev değişikliği haberini sabah saatlerinde basınla paylaşan yeni müdürlük görevlileri, öğleden sonra basınla yeni listeyi paylaştı.  Düzce Belediyesi’nde yeni kurulan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne, müdür olarak atanan Elife Özerçetin tarafından doğru metin paylaşıldı.

ESKİ MÜDÜRLERDEN SADECE KARABACAK’A MÜDÜRLÜK VERİLMEDİ

Sabahki listede, Veteriner İşleri Müdürü olarak atandığı söylenen Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç ve  Mezarlıklar Müdürü olarak atandığı söylenen  İmar ve Şehircilik Müdürü Murat Karabacak öğleden sonraki listede yer almadı. Ayşe Kılıç Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevine devam ederken,  Murat Karabacak müdürlük koltuğu giden tek isim oldu.

YENİ BAŞKAN YARDIMCISINA SADECE İMAR İŞLERİ

Yeni teşkilat şeması da değişikliklerle birlikte değişti. Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’na bağlı olan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yeni Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen  Serkan Yılmaz’a bağlandı. Yılmaz’ın tek sorumluluk alanı, şehrin yapılanması için en önemli birim olan İmar ve Şehircilik olarak belirlendi.

ULAŞIM MÜDÜRLÜĞÜ KAPATILDI

Başkan Yardımcı Cengiz Tuncer’in sorumluluğunda olan müdürlüklerden biri olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü şemalarda yer almazken, ulaşım işlerini kurduğu şirket üzerinden yürüten Düzce Belediyesi’nin bu müdürlüğü kapatması bekleniyor.

BAŞARISIZ MÜDÜR VETERİNER İŞLERİNE MÜDÜR OLARAK ATANDI

Faruk Özlü’nün göreve gelmesiyle birlikte Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü görevine getirilen ancak başarılı olamadığı için görevden alınan Samet Gümüş yeni görevlendirme de Veteriner İşleri Müdürlüğü görevine getirildi.

İKİ ÖNEMLİ MÜDÜRLÜKTE DEĞİŞİKLİK YOK

Belediyeler için en önemli iki müdürlük olan Destek Hizmetleri müdürlüğü ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nde ise bir değişiklik olmadı. Yapılan değişikliklerde de zaten kurum içi rotasyon gibi bir değişiklik yapıldı. Mevcut Müdürler, başka müdürlüklerde görevlendirildi.

LİSTENİN SON ŞEKLİ

Son yapılan güncelleme ile Düzce Belediyesi’nde ki değişiklikler şimdilik şöyle;

Başkan Yardımcılığına Serkan Yılmaz

Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Ümit Bayraktar

Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne Numan Şirin

Mezarlıklar Müdürlüğüne Nurettin Özcan

İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Sedat Demircan

Hukuk İşleri Müdürlüğüne Yaprak Demir Keskin

Yazı İşleri Müdürlüğüne Yasemin Uğurçelik

Veteriner İşleri Müdürlüğüne Samet Gümüş

Kültür İşleri Müdürlüğüne Beytullah Yılmaz

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Elife Özerçetin

Yapılan yeni düzenleme ile Başkan danışmanlığı görevine ise Ergin Çelikağ, Ali Ergün ve Okan Özkasap getirildi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL