banner
Düzce Yerel Güncel Gündem Siyaset

Birlikten kuvvet doğuyor

Bolu’da bir dizi programa katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, basına yaptığı açıklama sırasında kurduğu cümlelerle Düzce’nin aslında neden turizm konusunda bir adım ilerleyemediğinin de sinyallerini verdi. Bolu’da..

Birlikten kuvvet doğuyor

Bolu’da bir dizi programa katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, basına yaptığı açıklama sırasında kurduğu cümlelerle Düzce’nin aslında neden turizm konusunda bir adım ilerleyemediğinin de sinyallerini verdi.

Bolu’da bir dizi programa katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bolu Valisi ve milletvekillerinin daveti üzerine Bolu’ya geldiğini ve hem Bolu Valisi’nin hem de milletvekillerinin Bolu Turizmi ile ilgili ayrı ayrı ve çok detaylı sunum yaptıklarını anlattı.  Bakanlık olarak Bolu bölgesinin turizm potansiyellerini yukarı çıkarmak için çalışacaklarını belirten Bakan Ersoy, “Bugün sayın vekillerimiz ve valimizin davetiyle Bolu bölgesinde bulunan turizm potansiyelleriyle ilgili helikopterle bir gezi gerçekleştirdik. Sonrasında da hem milletvekillerimiz hem de valimiz çok detaylı bir sunumda bulundular” dedi.

Düzce’de yıllardır yaşanan birlikte hareket edebilme sorunu tam bu noktada ortaya çıkıyor. Düzce’de siyasiler  gelen Vali’yi göndermek için çalışırken, Düzce ve Düzce’nin değerlenmesi konusunda sürekli zaman kaybı yaşanmasına sebep oluyorlar.

Birlikten Kuvvet doğar sözünün en büyük ve en yakın göstergesi olan bu durum, Düzce’de de bürokrasi ve siyasilerin birlikte hareket etmesi gerektiğini, milletvekillerinin İlin en yetkili mülki amiri olan Vali Cevdet Atay’a her konuda destek olması, yolunu açması ve Ankara ile köprü vazifesi görmesi gerektiğini gösteriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL