banner
Düzce Yerel Gündem

BİRLİKTEYİZ GÜÇLÜYÜZ, HER KURALI İHLAL EDEBİLİRİZ

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile birlikte, Birlikteyiz Güçlüyüz imajı vermek için kapalı bir kafede çay içerken çektirdikleri..

BİRLİKTEYİZ GÜÇLÜYÜZ, HER KURALI İHLAL EDEBİLİRİZ

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile birlikte, Birlikteyiz Güçlüyüz imajı vermek için kapalı bir kafede çay içerken çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştılar.

 

AK Parti Belediye Meclis Grubu Çarşamba akşamı, birlikteyiz güçlüyüz fotoğrafı paylaştı. AK Parti İl Başkanı  Mustafa Keskin, Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu  ve ile AK Parti Belediye Meclis grubu, bir mekanda bir araya gelerek serbest konulu keyifli bir çay sohbeti gerçekleştirdiler.

Kafe, lokanta ve kahvelerin kapalı olduğu bu günlerde kapalı bir mekanda yan yana gelen ve çay içen isimler, birlikteyiz güçlüyüz fotoğrafı verirken, kuralları da ihlal ettiler.

Aynı fotoğrafı sıradan vatandaşlar paylaşmış olsaydılar, kafede çocuğunun doğum günün kutlayan anne ve doğum gününe gelen birkaç kişi gibi ceza yerlerdi. Üstelik o dönemlerde kafeler için henüz kapatma kararı yoktu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL