banner
Düzce Yerel

BU AYIP SANA YETER

Düzce belediye başkanı Faruk Özlü , Düzce belediye başkanlığına seçildiği zaman hemen belediyenin borç alacak durumuna bakmış ve ekonomik tedbirler alacaklarını söylemişti.. Ekonomik tedbir deyince akıllara ya kredi alınması yada..

BU AYIP SANA YETER

Düzce belediye başkanı Faruk Özlü , Düzce belediye başkanlığına seçildiği zaman hemen belediyenin borç alacak durumuna bakmış ve ekonomik tedbirler alacaklarını söylemişti.. Ekonomik tedbir deyince akıllara ya kredi alınması yada kısıtlamalar yada bir şeyleri satmak gelir…
Başkan Özlü kendisinin başlattığı tedbirlere de kendisi bile uymadı… Üstüne üstlük belediyenin ekonomik durumuna katkı sağlayacak ve kullanılmayan ekonomik değeri olan eski otobüsler gibi şeyleri satmak yerine çürütmeyi tercih ederek belediyeye kazanç getirmekten kaçtı.


Mesela Mehmet Keleş’in ilk dönemlerinde alınan yeşil ve yeşil mavi otobüsleri şantiyeye çekti.. Bunlar yetmedi, İsmail Bayram zamanında alınan mor otobüsleri de yine şantiyeye çekti..

Düzce’ye ilk getirildiğinde ilgi çeken Tramvay Özlü’nün göreve gelmesi ile birlikte kullanımdan kaldırıldı, rayları söküldü ,tramvay’ın kendisi satılacak derken oda şantiyenin bir köşesinden çıktı..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL