banner
Güncel

BU GECE O SES’E KİTLENİYORUZ!

Tv8 ekranlarında yayınlanan “O ses Türkiye”yarışmasın da bu gece Düzce’li kızımız Şevval Ekiz önce çeyrek final için, eğer çeyrek finalde de başarılı olursa ,sonra da yarı final için ekranlara çıkacak….

BU GECE O SES’E KİTLENİYORUZ!

Tv8 ekranlarında yayınlanan “O ses Türkiye”yarışmasın da bu gece Düzce’li kızımız Şevval Ekiz önce çeyrek final için, eğer çeyrek finalde de başarılı olursa ,sonra da yarı final için ekranlara çıkacak..
O ses Türkiye yarışmasında bu yıl Düzce’mizi temsil eden Şevval Ekiz yarışmada ilk olarak söz ve bestesi Sezen Aksu’ya ait söz bitti şarkısını seslendirmişti. Yarışmada Oğuzhan Koç’un takımında devam eden Şevval Ekiz daha sonra yine söz ve bestesi Sezen Aksu’ya ait yalnızlık senfonisi isimli şarkıyı ile seyircilerin karşısına çıkmış, ancak yeterli puanı alamamıştı ve transfer hakkı doğmuştu. Transfer hakkında ise Beyaz tarafından takımına alınmıştı.
Beyazın takımında bu gece çeyrek finalde sahneye çıkacak olan Şevval Ekiz başarılı olması halinde bu kez yarı finalde yine bu gece bir kez daha ekranlara gelerek şarkısını seslendirecek.
Şevval Ekiz bu gece yarı finalde de başarılı olursa yarın akşam yani 21 ocak Cuma günü akşamı saat 20.00 den itibaren yarışmaya devam edecek ve halk tarafından verilecek oylar ile O ses Türkiye’nin 2021 yılı birincisi olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL