banner
Düzce Yerel

BU KEZ ZABITA ARACI DÜŞTÜ

Kent estetiği projesi kapsamında çalışma yapılan İstanbul Caddesi’nde ağaçların dikilmesi için bırakılan çukurlara bu kez Düzce Belediyesi Zabıta aracı düştü. İstanbul Caddesi’nde uygulamaya başlanılan kent estetiği projesi için çalışmalar sürüyor. ..

BU KEZ ZABITA ARACI DÜŞTÜ

Kent estetiği projesi kapsamında çalışma yapılan İstanbul Caddesi’nde ağaçların dikilmesi için bırakılan çukurlara bu kez Düzce Belediyesi Zabıta aracı düştü.

İstanbul Caddesi’nde uygulamaya başlanılan kent estetiği projesi için çalışmalar sürüyor.  Yeni proje için kazılan ve beton döküldükten sonra taş örmeye başlanılan cadde üzerinde, proje kapsamında dikilecek ağaçlar için kazılan çukurlara her gün bir araç düşüyor.  Düzce Belediyesi’nin trol hesapları da araç düştü haberi yapanlara, trafiğe kapalı alanda sürücülerin ne işi var diyerek savunma yapıyordu.

Bu kez çukura düşen Düzce Belediyesi’nin zabıta aracı olunca, trol hesaplar sessizliklerini korurken, sosyal medyada ‘Kendi kazdıkları çukura kendileri düştüler” esprisi bolca yapıldı.

Düzce Belediyesi’nin 10 metre ötesinde yaşanan bu çukura düşme hadisesinde, Zabıtanın bu kadar yakın bir mesafeye yürüyerek değil de araçla neden gittiğini sorgulayan vatandaşlar şaşkınlıklarını saklayamadılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL