banner
Düzce Yerel Gündem

BÜFELERE TEPKİLER DİNMİYOR

İstanbul Caddesi üzerinde uygulanması planlanan DÜBİS projesi kapsamında akıllı bisiklet ve sucooter ihalesini alan İzmirli firmanın kullanımına verilen 7 adet büfenin yankıları sürmeye devam ediyor.   Her kesimden Düzcelilerin tepki..

BÜFELERE TEPKİLER DİNMİYOR

İstanbul Caddesi üzerinde uygulanması planlanan DÜBİS projesi kapsamında akıllı bisiklet ve sucooter ihalesini alan İzmirli firmanın kullanımına verilen 7 adet büfenin yankıları sürmeye devam ediyor.

 

Her kesimden Düzcelilerin tepki gösterdiği AVM önüne konulan estetikten uzak konteynır büfe ile ilgili belediye sessizliğini koruyor.  Büfelerin ihale ilanında yazılmaması dolayısıyla Düzce’den ihaleye firmaların katılmamasına tepki veren Düzceliler, Düzce Belediyesinden bir açıklama beklese de haftalar geçti bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz günlerde belediye ekipleri tarafından büfenin tuvaleti için alt yapı çalışmalarının yapılıp tamamlanmasına da tepki gösteren vatandaşlar, “Düzce Belediyesi vizyon vizyon derken, konteynır bir büfeyi şehrin göbeğine kurdu.  Başkan Özlü’nün vizyonuna tamamen ters olan bu büfelerin acilen kaldırılması, yada Özlü’nün vizyonuna yakışır bir şekle çevrilmesi gerekiyor” diyerek sitem ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL