banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Çalışanlar evine nasıl gidecek?

Korona virüs tedbirleri kapsamında Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan ulaşım AŞ’den yapılan açıklamada Düzce’de otobüs seferlerinin her gün 22.30’a kadar çalışacağı duyuruldu. Peki saat 22.00’de kapanan kafeterya ve işletmelerde çalışan personeller..

Çalışanlar evine nasıl gidecek?

Korona virüs tedbirleri kapsamında Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan ulaşım AŞ’den yapılan açıklamada Düzce’de otobüs seferlerinin her gün 22.30’a kadar çalışacağı duyuruldu. Peki saat 22.00’de kapanan kafeterya ve işletmelerde çalışan personeller evlerine nasıl gidecek????

 

Düzce Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Düzce Ulaşım AŞ, korona virüs tedbirleri kapsamında yeni bir karar alarak,  otobüs seferlerinin tüm hatlarda her gün saat 22.30’a kadar yapılacağını duyurup vatandaşın mağdur olmamasını istedi.

Ancak, saat 22.00’da kapatılan işletmelerde yapılan gece temizliği bu kadar kısa sürede bitmediğinden özellikle, kafe ve restoranlarda çalışan personelin evlerine nasıl gideceği  bir muamma oldu.

En azından kafe ve restoran çalışanlarının da  evine sorunsuz ulaşabilmesi için otobüs son otobüs saatinin 23.00’a çekilmesi gerekiyor.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL