banner
Gündem

CHP:VATANDAŞIN GÜNDEMİNDEN UZAK OLANLARIN, GÖNÜLLERİNDE YER BULMALARI HAYALDİR!

Düzce Valisi’nin köy ziyaretleri ile ilgili Cumhuriyet Halk Partisinden ikinci bir açıklama daha geldi. İl Başkanlığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.  Cumhurbaşkanı dahil illerdeki bütün mülki amirler istedikleri yere istedikleri..

CHP:VATANDAŞIN GÜNDEMİNDEN UZAK OLANLARIN, GÖNÜLLERİNDE YER BULMALARI HAYALDİR!

Düzce Valisi’nin köy ziyaretleri ile ilgili Cumhuriyet Halk Partisinden ikinci bir açıklama daha geldi. İl Başkanlığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi. 

Cumhurbaşkanı dahil illerdeki bütün mülki amirler istedikleri yere istedikleri zaman gitmelerinde hiçbir problem yoktur ancak 21 yıllık AKP serüveninin sonunda, kaybetme korkusunu hisseden iktidar, 15 sene sonra nasıl ve neden Cemevi’ne gitme ihtiyacı duydu ise siyaset üstü olması gereken valiler de siyasiler gibi geziler yapmaya başladılar. Yaşanan durum sadece bundan ibarettir. Vatandaşlarımız da bunun gayet farkındadır. Çaresiz çırpınışları artık halk nezdinde karşılık bulmamaktadır.

Şunu bilmenizi isteriz ki, yaptığımız ve yapacağımız eleştiriler bizzat milletin haklı isyanından gelmektedir. Ana muhalefet partisinin bir il başkanı olarak milletin eleştirilerine kamuoyuna taşımamız bizim vazgeçmeyeceğimiz görevimizdir. Türkiye Cumhuriyeti’nde milletvekilinden bakanlarına, valisinden cumhurbaşkanına istisnasız herkes Türk Milletinin refahı için çalışmakla görevli birer memurudur. Sayın valimiz de köylere eldiven ve tırpan misinası dağıtmak yerine Düzce’nin gerçek sorunları ile mücadele edecek olur ise valimizi sırtında taşıyacak ilk parti de Cumhuriyet Halk Partisi olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Ayrıca sahada olan siyasiler veya mülki amirleri, ekonomik krizin, geçim sıkıntısının dayanılmaz bir hal aldığı, yaşam kalitesinin azaldığı ülkemizde, olanları daha iyi görebilmeleri için pazaryerlerine, marketlere, halk ile beraber alışverişe davet ediyoruz.

Gelelim medyadan kara propaganda dışında milletimize anlatacak bir şeyi olmayanlara. Yapılan yolsuzluklardan, devleti soyup soğana çeviren beşli çeteden, kamudaki torpil düzeninden, birinden olmayan iş adamlarına terör sopası ile çökmeden, yıllık %176 enflasyondan, hayat pahalılıklarından, bitirilen tarımdan, itibarsız dış politikadan, göçmen ve sığınmacı problemlerinden, gençlerimizin düştüğü uyuşturucu batağından konuşmak yerine dezenformasyon üretmekle uğraşan kötü niyetli insanlara milletimizin artık karnı tok. Vatandaşın gündeminden uzak olanların, gönüllerde yer bulacaklarını düşünmeleri tatlı bir hayalden fazlası değildir. Gönüllere dokunmak için milletimiz öncelikle dürüstlüğünüzü bekler. Bir gönüle dokunmak marifettir, bir gönülü inşa etmek sanattır, mahzun miskin mazluma liman olmak ilahi saadettir lakin günümüzde bunlar çok istismar edilmektedir, ne hikmettir?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL