banner
Düzce Yerel Gündem

Cumhuriyet kutlamalarına katılacak mı?

Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Salgın nedeniyle kısıtlı olarak kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı’nda gözler yine seçilmişleri arayacak mı? Yoksa seçilmişler Cumhuriyetin 97. Yılının kutlamalarına katılacak mı?   Cumhuriyetin Kuruluşunun 97…

Cumhuriyet kutlamalarına katılacak mı?

Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Salgın nedeniyle kısıtlı olarak kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı’nda gözler yine seçilmişleri arayacak mı? Yoksa seçilmişler Cumhuriyetin 97. Yılının kutlamalarına katılacak mı?

 

Cumhuriyetin Kuruluşunun 97. Yılı yarın kutlanacak. Korona virüs salgını nedeniyle kısıtlama getirilen kutlamalara seçilmişlerin katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamalarına tam kadro katılan seçilmişler,  aynı hassasiyeti Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında da gösterecek mi merakla bekleniyor.  Özellikle Belediye Başkanı olarak seçildiği günden bu yana hiçbir resmi bayram kutlamasına katılmayan ancak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlamalarına katılan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün yarın ki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılıp katılmayacağını bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL