banner
Gündem

DEPREM PROFOSÖRÜ OĞUZ HOCAYI KAYBETTİ!

İstanbul Üniversitesi jeofizik mühendisliği eski öğretim üyesi Dr. Oğuz Gündoğdu sevenlerini yalnız bıraktı. Özellikle 17 ağustos depremi sonrasında, depremlerle ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerinde toplayan 12 kasım depremi sonrasında ise..

DEPREM PROFOSÖRÜ OĞUZ HOCAYI KAYBETTİ!

İstanbul Üniversitesi jeofizik mühendisliği eski öğretim üyesi Dr. Oğuz Gündoğdu sevenlerini yalnız bıraktı.
Özellikle 17 ağustos depremi sonrasında, depremlerle ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerinde toplayan 12 kasım depremi sonrasında ise Düzce ve Kaynaşlı bölgelerinde özel çalışmalara imza atan, Televizyonumuzda yayınlanmakta olan Mehmet İbrahimoğlu ile Gündem programlarında yer alan ,12 kasım depreminin yıl dönümündeki etkinliklere , siyasiler ve bürokratlar katılmazken İstanbul’dan kalkıp Düzce’ye gelen, Tv programlarına katılan bir çok ünlü deprem uzmanının Düzce ile ilgili programlara katılmalarına katkısı olan Dr.Oğuz Gündoğdu Özellikle Doğu Anadolu fayı ve kuzey Anadolu fayı ile ilgili çalışmaları ile biliniyordu.

Gölcük ve Düzce depremlerinde aktif olarak sahada yer alan Gündoğdu, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 1947 yılında dünyaya gelmişti. Evli bir çocuk babası olan Gündoğdu daha önce kalp ameliyatı geçirmiş kısa süre öncesinde yapılan kontrollerin de damar tıkanıklığı tespit edilmesi üzerine stand takılmıştı. Stend takılması sonrasında 27 mayıs gününü ilk ışıkları ile durumu kötüleşen Dr.Oğuz Gündoğdu kurtarılamayarak hayata veda etti.

Düzce Ahali Gazetesi ailesi olarak Merhum Dr.Oğuz Gündoğduya Allahtan rahmet, kederli ailesine ,öğrencilerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL