Gündem

DEPREM SONRASI REKTÖR YURTLARI DOLAŞTI; ÖĞRENCİLERİN YANINDA OLDU!

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, meydana gelen 5,3’lük depremin hemen ardından İl Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı ile birlikte Düzce’deki öğrenci yurtlarını tek tek dolaştı ve..

DEPREM SONRASI REKTÖR YURTLARI DOLAŞTI; ÖĞRENCİLERİN YANINDA OLDU!

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, meydana gelen 5,3’lük depremin hemen ardından İl Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı ile birlikte Düzce’deki öğrenci yurtlarını tek tek dolaştı ve korku ve paniğe kapılıp yurtlarından çıkan öğrencilerin durumlarını kontrol etti.

 

Deprem sonrası soğuğa rağmen yurtlarındaki odalarını terk edip dışarına beklemeye başlayan öğrencilere geçmiş olsun dileklerini ileten Çakar onlara moral vererek il genelinde olumsuz bir durumun yaşanmadığını söyleyerek yurtlarına güvenle girebileceklerini söyledi.

 

Tüm yurt binalarının tek tek kontrol edildiğini ve olumsuz bir durumun olmadığını belirten Rektör Çakar, öğrencilerin de yaşanan panik nedeniyle tedirgin olduklarını ancak bu durumun geçici olduğunu söyledi ve öğrencilerimizin tamamı güvendeler, bizler de tüm yurtlarımızı dolaşıyoruz. Çok şükür olumsuz bir durumla karşılaşmadık diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL