banner
Düzce Yerel

DEPREMİN ARDINDAN YANMAYA BAŞLADI!

Düzce’de 23 Kasım’da meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Gölyaka ilçesinde endişelendiren bir olay yaşandı. Yeşilova Köyü’nde tarlanın su ihtiyacının karşılanması için vatandaşların açtığı artezyen su kuyusu depremden sonra kaynamaya..

DEPREMİN ARDINDAN YANMAYA BAŞLADI!

Düzce’de 23 Kasım’da meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Gölyaka ilçesinde endişelendiren bir olay yaşandı. Yeşilova Köyü’nde tarlanın su ihtiyacının karşılanması için vatandaşların açtığı artezyen su kuyusu depremden sonra kaynamaya ve köpüklenmeye başladı. Su kuyusu çakmak çakınca yanarken, bölge sakinleri, “Normal bir şey değil, bize normal gelmiyor. Daha önce bu çevrede de böyle bir durum görmedik” sözleriyle endişelerini dile getirdi.

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde 23 Kasım günü saat 04.08 sıralarında 5,9 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Depremde can kaybı yaşanmazken, bölgede çok sayıda binada hasar oluşmuştu.

Depremin ardından bölgeden endişelendiren bir haber geldi. Gölyaka ilçesindeki Yeşilova köyünde 2013 yılında tarlanın su ihtiyacının karşılanması için vatandaşlar tarafından açılan artezyen su kuyusu, 23 Kasım’da meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından kaynamaya ve köpüklenmeye başladı. İlginç görüntüyü fark eden vatandaşlar, çakmak çakınca suyun yandığını tespit etti. Suyun neden yandığı ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL