banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

Diş doktorları özele geçiyor

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin neden hizmet veremediği ile ilgili çeşitli iddialar gündeme geldi. 1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme sürecinde, kademeli olarak hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı..

Diş doktorları özele geçiyor

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin neden hizmet veremediği ile ilgili çeşitli iddialar gündeme geldi.

1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme sürecinde, kademeli olarak hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri, pandemi öncesi hasta sayısının yüzde 30 azı ile hizmet veriyor. Ancak  yaklaşık 7 aydır kapalı olan Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin tüm normalleşmelere rağmen normalleşemediği ve bir türlü hizmete açılamadığı görülüyor.

Konuyla ilgili yaptığımız haberlerin ardından İl Sağlık Müdürlüğü sessizliğini korurken, hastanenin kapalı olmasının sebepleriyle ilgili bir takım iddialar konuşuluyor. Bunlardan bir tanesi  hastane hakkında yapılan bir soruşturmanın tamamlanamaması.  Bir diğeri ise bir çok dik hekiminin hastaneden ayrılarak kendi özel muayenehanelerini açmaları olarak gösteriliyor.

Öyle ki hastaneden istifa eden birkaç doktorun birleşerek kendi özel diş hastanelerini açmaya hazırlandıkları, hastaneden ayrılan doktorlar nedeniyle de hastanenin hizmete açılamadığı iddia ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL