banner
Düzce Yerel Güncel

Düzce Belediyesi Basın birimi yine sobelendi

Düzce Belediyesi’nde Belediye Başkan yardımcılarının değiştirilmesi haberini yapan basına bilgi sızdıranı bulmak için mesai harcayan Belediye Başkanının gerginliği Basın Müdürüne de yansıdı.  Gazeteciler whatsapp grubuna başkana atacağı haber raporunu atan..

Düzce Belediyesi Basın birimi yine sobelendi

Düzce Belediyesi’nde Belediye Başkan yardımcılarının değiştirilmesi haberini yapan basına bilgi sızdıranı bulmak için mesai harcayan Belediye Başkanının gerginliği Basın Müdürüne de yansıdı.  Gazeteciler whatsapp grubuna başkana atacağı haber raporunu atan Basın Müdürü, paylaşımını hemen silse de yine sobelendi.

 

Düzce Belediyesi’nin Düzce Basınında yayınlanan kendileri ile ilgili haberleri inceleyip OLUMLU ya da OLUMSUZ diye rapor tutan Düzce Belediyesi basın birimi, haberlerin olum sırasına göre reklam listesi oluşturuyor. Daha öncede fişleme yaptığı  dosyayı gazetecilerle haber paylaşımı yaptığı grupta paylaşan Basın birimi, bugün yine günlük fişleme raporunu başkana atarken gazeteciler grubuna attı. Basın Müdürünün bizzat paylaştığı rapor anında silinse de çoktan sobelenmişti.

Belediye başkan yardımcılarının değişikliği ile ilgili belediye açıklamadan önce haber yapan  gazetecilere bilginin kimden sızdırıldığı ile ilgili gergin olan Düzce Belediyesinin bu gerginliği belli ki  basın müdürüne de yansımış.

İkinci kez fişleme raporunu gazeteciler grubunda paylaşan basın biriminin 3. Raporu ne zaman paylaşacağını da merakla bekliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL