banner
Düzce Yerel

DÜZCE BELEDİYE’SİNDEN %87 ZAM!

Türkiye ekonomik sıkıntıları yaşarken özellikle bazı belediyelerin halkına destekleri sürüyor. Belediyeye ait mülklerin Kiraları konusunda da yine bazı belediyeler vatandaşlarına yardımcı oluyorlar Oysa Başşşkan beyin , 500 gün kitapçığında, Düzce..

DÜZCE  BELEDİYE’SİNDEN  %87 ZAM!

Türkiye ekonomik sıkıntıları yaşarken özellikle bazı belediyelerin halkına destekleri sürüyor. Belediyeye ait mülklerin Kiraları konusunda da yine bazı belediyeler vatandaşlarına yardımcı oluyorlar
Oysa
Başşşkan beyin , 500 gün kitapçığında, Düzce belediye mezbahasının nasıl olması gerektiğini açıklayan sayfalarda gösterilen piknik alanlarının göletlerin de olduğu güllük gülistanlık yerler hala yerine getirilmedi .
Ama bu kez de mezbaha alanında bulunan yıllardır kiraya verilen ve deri konulan alanlardaki depoların kira dönemleri tamamlandı ve yeni kira ücretinin başlama zamanı geldi. Ortalama 80 ila 100 metrekarelik depolardan 100 metrekarelik olanlar geçtiğimiz yıl için Düzce belediyesine 2.400 TL + KDV miktarında kira bedeli ödemişlerdi.
Bu güne gelindiğinde ise Düzce belediyesi 4.500 TL +KDV oranında zam yaptı ve kiracılara bildirdi.
Hükümetin kira artışları konusunda fiyatları makul tutma çabasına rağmen Düzce Belediyesinin % 87’yi bulan fiyat artışları ile ne kadar vatandaşının yanında olduğu ortaya çıkıyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL