banner
Gündem

DÜZCE EMİTTE İLK KEZ BÖYLE TANITILDI!

2021 yılını Turizm yılı ilan eden ve Düzce’nin tanıtımı için büyük çaba sarfeden Düzce ili; 2022 yılının ilk tanıtım fuarına katılmadı. Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT..

DÜZCE EMİTTE İLK KEZ BÖYLE TANITILDI!

2021 yılını Turizm yılı ilan eden ve Düzce’nin tanıtımı için büyük çaba sarfeden Düzce ili; 2022 yılının ilk tanıtım fuarına katılmadı. Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na bu yıl katılmama kararı alan Düzce, sadece  İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin PARLAK’ın gayretleri ile katılımcılara tanıtıldı.

İl Müdürü Parlak, Müdürlük çalışanları ile yanlarına aldıkları tanıtım broşürlerini fuara katılan seyahat acenteleri ve organizasyon firmalarına hediye ederek katılımcıları Düzce’ye davet etti.

İlimizin tarihi, kültürel ve turistik alanları, alternatif turizm potansiyelleri, turistik rotalar, konaklama tesislerinin kapasitesi ve nitelikleri, Düzce’nin bölge destinasyonları arasındaki önemi vb. konular hakkında görüşmelerde bulunarak sektörün önde gelen profesyonellerini Düzce’ye davet eden İl Müdürü Parlak bu yılki açığı şahsi gayretleri ile kapatmaya çalıştı.
İki yıl aradan sonra tekrar düzenlenen 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, bugün sona erirken marka şehirler yine standları ile adeta fuarda gövde gösterisinde bulundular.
Diyarbakır, Mardin , Şanlıurfa, Balıkesir, Çanakkale, Mersin ve Rize standları katılımcıların en yoğun ziyaret ettiği standların başında geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL