banner
Düzce Yerel

BIYIK, TİCARET ERBABINA SESLENDİ; YEREL BASINA DESTEK İSTEDİ!

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile düzenlenen bir programda bir araya geldi. Düzenlenen programa..

BIYIK, TİCARET ERBABINA SESLENDİ; YEREL BASINA DESTEK İSTEDİ!

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile düzenlenen bir programda bir araya geldi.

Düzenlenen programa TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, TSO Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de katıldı.

Programda konuşan Bıyık yerel basının önemine dikkat çekerek, “Yönetimi, meclisi, tüm ticaret iş adamlarımızla birlikte yerel basının önemini her toplantımızda vurguluyoruz. Buradan da tüm sanayi ve ticaret mensuplarına da bir çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen bugüne kadar herkes gerekli desteği vermiştir, fakat bundan sonra da bizim için önemli olan özellikle tüm faaliyetlerimizi, Düzce halkıyla buluşturan siz değerli basın mensuplarına destek vermelerini rica ediyorum. Çünkü yerel basınımız ne kadar güçlü olursa Düzce o kadar güçlü olur diye düşünüyoruz. Bu yoğun katılımdan dolayı da tüm arkadaşlarımıza, teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki tüm çalışma ve faaliyetlerimizi Düzce halkıyla buluşturdunuz, bundan sonra da bu buluşturmaların devam edeceği umuduyla hepinize saygılar, sevgiler sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Programın sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL