banner
Gündem

TSO’DA BAŞKAN ERDOĞAN BIYIK; MECLİS BAŞKANI TANJU ACAR OLDU!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında seçim süreci sona erdi. Bugün yapılan oda başkanlığı seçiminde Erdoğan Bıyık 22 oyla başkan seçildi. TSO’da geçtiğimiz günlerde yapılan organ seçimlerinin ardından seçimleri kazanan 33..

TSO’DA BAŞKAN ERDOĞAN BIYIK; MECLİS BAŞKANI TANJU ACAR OLDU!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında seçim süreci sona erdi. Bugün yapılan oda başkanlığı seçiminde Erdoğan Bıyık 22 oyla başkan seçildi.

TSO’da geçtiğimiz günlerde yapılan organ seçimlerinin ardından seçimleri kazanan 33 üye bugün oda ve meclis başkanlığı için sandık başına gitti.

Sabah saatlerinde yapılan meclis başkanlığı seçimlerinde 22 oyla Tanju Acar ipi göğüslerken, Erdoğan Bıyık ve Ömer Demirtaş’ın aday olduğu oda başkanlığı için ise, geçtiğimiz günlerde yapılan toplantılarda tek isim üzerinde mutabakata varan meclis üyeleri tercihlerini Erdoğan Bıyık’tan yana kullandılar.

Erdoğan Bıyık 21 oy alırken Ömer Demirtaş’ın listesi 12’de kaldı.

 

TSO Başkanı seçilen Erdoğan Bıyık, seçimin ardından yaptığı ilk açıklamada seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. Bıyık, bu seçimde kazananın Düzce olduğunu söyledi.

Bıyık, ” Bugün burada 33 arkadaşımızla seçime girdik. Bu seçimin kaybedeni yok, kazanan tüm Düzce, tüm iş dünyası bu seçimi kazandı, önümüzdeki diönem donanımlı, çok kıymetli 33 arkadaşımızla beraber odayı yöneteceğiz, Düzce’nin ticaret ve sanayisine katkı sunmak için elimizden geleni yapacağız. Bu seçim hayırlı uğurlu olsun Sayın Valimiz başta olmak üzere, sayın bakanımız, tüm siyasi partilerimiz, tüm iş mensuplarımızla birlikte Düzce’nin ticaret ve sanayisini bir adım öne götürmek için çaba harcayacağız.” ifadelerini kullandı.

 

İşte Başkan Erdoğan Bıyık’ın listesi:

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Erdoğan Bıyık

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Ahmet Mutlu

Recep Ali Gelinoğlu

Rıza Yıldız

Ercan Coşkun

İbrahim Canpolat

Cemal Aksan

Özer Alpmen

Ahmet Emin Şen

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Rasim Mercan

Yunus Emre Gülay

Cengizhan Veziroğlu

Ümit Çengel

Murat Taştepe

Metin Topal

Murat Sert

Görkem Özdemir

ÜST KURUL DELEGELERİ

Ahmet Acaroğlu

Metin Şişman

Murat Taştepe

Görkem Özdemir

Ümit Çengel

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Recai Sönmez

Arif Usta

İbrahim Duman

İdris Bahadır

Fatma Bakan

Selami Çatal

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL