banner
Düzce Yerel

DÜZCE KARARIYOR!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün inatla Düzce’nin her yerine kara kara büfeleri yerleştirme merakı devam ediyor. Belediyeler ,Modern kentlerde kaldırımları geniş yaparlar ki halk sokaklarda rahatlıkla yürüsünler, yürüyerek spor yapabilsinler,..

DÜZCE KARARIYOR!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün inatla Düzce’nin her yerine kara kara büfeleri yerleştirme merakı devam ediyor.
Belediyeler ,Modern kentlerde kaldırımları geniş yaparlar ki halk sokaklarda rahatlıkla yürüsünler, yürüyerek spor yapabilsinler, kent içinde gezsinler diye…
Düzce’de ise geniş bırakılan kaldırımlar ise Belediye tarafından kondurulan ve kentin tüm sorumluluğu üstünde bulunan belediye başkanının karşı çıkmaması üzerine kaldırımlara konularak halkın kullanması engellenmeye çalışılıyor.
Belediyenin desteği ile konulan kara büfeler ,Bu günün ekonomik koşullarında Düzce esnafının ekmek parasını kapıp ,paraların İzmir’de bulunan firmanın merkezine giderken bu tür büfelere için Esnaf odalarından hiç de ses çıkmıyor.
Düzce ile hiçbir ilişkisi olmayan bir firmaya İl merkezinin her köşesine Düzce’li esnafları n durumu düşünülmeden konulan kara büfelerden bir yenisi de kent parkın önüne konuldu.


Hastane caddesinde bulunan, İsmail Bayram’ın belediye başkanlığı döneminde Düzce’ye kazandırılan, gece gündüz insanların banklarında oturdukları masalarında çeşitli etkinlikleri yaptıkları kent park’da, evlenme teklifleri yapılıyor, hanımlar günlerini bu alanda düzenliyorlar…
Oysa Düzce kaldırımlarını kara büfelere kiralama merakındaki Düzce belediyesi kent parkın önündeki kaldırıma bir büfe koymaktan da kaçınmadı, Bu kara büfe ile hemen yakınında bulunan kusursuz kafenin gelirini engelleyecek , çevre esnafına zarar verecek…
Düzce’yi güzelleştirme ve hizmet amacıyla aday olup göreve seçilen Belediye başkanı Faruk Özlü’nün nasıl bir güzelleştirme anlayışının olduğunu da görev yaptığı süre boyunca anlaşılamadı.
Ve Düzce kaldırımlara parklara olur olmaz her yere konan kara büfelerle kararmaya devam ediyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL