banner
Gündem

DÜZCE OTLARI FESTİVALİ MARKALAŞIYOR!

Düzce Belediyesi destekleriyle Kent Konseyi Kadın Meclisinin organize ettiği 6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali için Kent Konseyi Başkanı Ali Dilber Başkanlığında koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.  6. Geleneksel Düzce Otları Bereket..

DÜZCE OTLARI FESTİVALİ MARKALAŞIYOR!

Düzce Belediyesi destekleriyle Kent Konseyi Kadın Meclisinin organize ettiği 6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali için Kent Konseyi Başkanı Ali Dilber Başkanlığında koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. 

6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali için kurum ve belediye müdürleriyle koordinasyon toplantısı gerçekleştirilerek paydaşların festival bünyesinde yapması gereken çalışmalar belirlendi. Düzce Kent Konseyi Başkanı Ali Dilber başkanlığında toplanan Festival Koordinasyon Kurulu’na İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TSO Kadın Girişimciler Kurulu, BELTUR yöneticileri ve belediye birim müdürleri katıldı.

6.  Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali’nde stantların belirlenmesinin ardından yapılacak etkinlikler, yarışmalar, paneller ve sergiler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Anıtpark Meydanı ve Millet Bahçesinde yapılacak olan ve ilk defa 4 gün sürecek festivalde paydaşların yapması gereken çalışmalar da görüşülerek karara bağlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL