banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

DÜZCE SEVDALILARINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, Dernek üyeleri  Recep Demirci ve Ömür Bilgin ile birlikte Düzce Ahali Gazetemizi ziyaret ettiler.   Düzce’de hayırlı işlere imza atan Düzce Sevdalıları Yardımlaşma..

DÜZCE SEVDALILARINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, Dernek üyeleri  Recep Demirci ve Ömür Bilgin ile birlikte Düzce Ahali Gazetemizi ziyaret ettiler.

 

Düzce’de hayırlı işlere imza atan Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt , dernek üyeleri Recep Demirci ve Gazetemiz yazarlarından  Ömür Bilgin ile birlikte Gazetemizi ziyaret ettiler.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi aktaran Reşit Kurt, dernek olarak ihtiyaç sahibi ailelere destek vermeye devam ettiklerini belirterek, “Düzce sevdalıları Yardımlaşma Derneği olarak , ilimizde bulunan ihtiyaç sahibi tüm ailelere, tüm bireylere ulaşmaya çalışıyoruz. Onların yiyecek, giyecek, yakacak gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışıyoruz. Amacımız, insanların yarınını düşünmeden yaşayacakları bir hayata katkı sunmak” dedi.

Yardımsever insanların desteğinin kendileri için önemli olduğunu belirten Kurt, “Yardım işleri güvenle olacak işlerdir. İnsanlar önce size güvenecek ve yaptıkları yardımın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşacağından emin olacak. Bu noktada Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği olarak binlerce ihtiyaç sahibine ulaştık ve onların mutluluğuna ortak olduk. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL