banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem

DÜZCE’DE “SELAM” … BOLU’DA “YEMEK”

Düzce Belediyesi, yeni tip korona-virüs (Covid 19) testi pozitif çıkan vatandaşlara Başkan Özlü’ nün selamını ve her zaman yanlarında olduklarını ileten telefon araması yapıyor. Bolu Belediyesi yeni tip korona-virüs (Covid..

DÜZCE’DE “SELAM” …  BOLU’DA “YEMEK”

Düzce Belediyesi, yeni tip korona-virüs (Covid 19) testi pozitif çıkan vatandaşlara Başkan Özlü’ nün selamını ve her zaman yanlarında olduklarını ileten telefon araması yapıyor. Bolu Belediyesi yeni tip korona-virüs (Covid 19) testi pozitif çıkan  vatandaşlara kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti sunuyor.

 

Salgınla mücadelede kısıtlamaların arttırıldığı şu günlerde, vaka sayılarında yaşanan artış belediyeleri yeni adımlar atmaya yönlendiriyor.

Düzce Belediyesi ekipleri, Başkan Faruk Özlü’nün talimatları ile Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’nin  koordinatörlüğünde özel bir ekip oluşturularak korona testi pozitif çıkan vatandaşlar telefon ile aranarak Başkan Özlü’ nün selamları iletilip talepler tek tek not alınıyor.

 

Bolu Belediyesi ise , Koronavirüs testi pozitif çıktığı için evlerinde karantinada olan tüm Boluluların talep etmeleri halinde kahvaltı ve akşam yemeğini ayaklarına getiriyor. Aşevinde Belediye ekipleri tarafından özenle hazırlanan kahvaltılıklar ve yemekler karantinada olan vatandaşlara ulaştırılıyor.

 

 

YORUMLAR (1)

  1. Sibel Gayrey diyorki:

    Merhabalar ne güzel bir hizmet bu sizi corona virüs süresince vatandaşına destek olan başkanlık anlayışı ve hizmetinizden ötürü tebrik ediyorum ben Ankara’da ikamet ediyorum kız kardeşim ve eşi İzzet Baysal hastanesinde hizmet vermekteler şu an fedakar sağlık çalışanlarımızdan biri olan kardeşim corona kapmış durumda hiç kimseleri yok gurbetteler sıcak bir çorbaya ihtiyaçları var bu hizmetten benim kardeşlerimide faydalandırabilirmisiniz lütfen tel numaram 05378700589

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL