banner
Düzce Yerel

DÜZCE’NİN EN BÜYÜK KAPALI PAZARYERİ OLACAK!

Gölyaka belediyesi tarafından il genelindeki en büyük kapalı Pazar yeri yapımına başlandı. İlçe’nin en büyük ihtiyaçlarından birisine daha el atan, Gölyaka belediye başkanı Yakup Demircan, kazma ve dolgu çalışmalarını belediye..

DÜZCE’NİN EN BÜYÜK KAPALI PAZARYERİ OLACAK!

Gölyaka belediyesi tarafından il genelindeki en büyük kapalı Pazar yeri yapımına başlandı.

İlçe’nin en büyük ihtiyaçlarından birisine daha el atan, Gölyaka belediye başkanı Yakup Demircan, kazma ve dolgu çalışmalarını belediye imkanları ile yaptığı, kapalı Pazar yeri inşaatına başlandı. Müteahhit firma inşaat alanına gelerek demir dikmelerini n montajına başladı.
İlçelerde bulunmayan, il merkezinde ise D-100 kenarındaki pazaryerini hesaba katmazsak ilde bile olmayan 2500 m2 büyüklüğündeki Pazar yeri için 5 bin Tl’lik yatırım yapılacak.


Yapılacak Pazar yeri ,normal Pazar hizmetinin yanı sıra değişik etkinlikler içinde kullanılabilecek…Kısaca Gölyaka ilçesi için hem Pazar yeri hem de sosyal hizmet alanı görevini görecek.


2500 m2 büyüklüğündeki kapalı pazaryeri örtülü tek çatı olarak yapılarak, ilk bahar aylarında hizmete girecek…
Gölyaka belediye başkanı Yakup Demircan “İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından olan bir pazaryeri için çalışmalara başlandı. Hem Pazar yeri ,hem de değişik etkinlikler için kullanılacak Pazar yerimizi İlçe halkımıza kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gölyaka’da hizmetlerimizin ardı arkası kesilmeden devam edecek” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL