banner
Düzce Yerel Genel Spor

Düzcespor’da neler oluyor????

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası Düzce’de gündeme bomba gibi düştü.  Tüm Düzce istifanın perde arkasını ve perde arkasında ki ismin kim olduğunu merak ediyor….   Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası..

Düzcespor’da neler oluyor????

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası Düzce’de gündeme bomba gibi düştü.  Tüm Düzce istifanın perde arkasını ve perde arkasında ki ismin kim olduğunu merak ediyor….

 

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası Düzce gündemine bomba gibi düşerken, kamuoyu Kapoğlu’nun istifasının en büyük nedeni olarak Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü gösteriyor.

 

İddialara göre,  aynı zamanda  Düzce Belediyesi personeli olan Düzcespor’un masörünü takımın masörlüğünden çeken Başkan Faruk Özlü,  aynı zamanda  Şıralık tesislerindeki güvenlik görevlilerini de  geri çekti.

 

Yine iddialara göre Düzcespor’un Şıralık tesisinde antrenman yaptığı sahanın suni çimlerini doğal çimle değiştireceğini belirterek söken Başkan Özlü, sökülen çimlerin yerine  doğal çim yapmayacağını belirterek , kulübün yapmasını istedi.

 

Tüm bunların yaşandığı Düzcespor camiasında, bir taraftan da bu Pazar günü Muğlaspor’la saat 15,30’da oynanacak ilk maç için, yapılması zorunlu olan covid testleri sorunu yaşanıyor. Futbolcular ve maçlarda görev yapacak olanların covid testini kulübün ödemesi gerekiyor. Tüm lig boyunca  oynanacak müsabakalar için her defasında yenilenmesi  zorunluluğu kulübe büyük bir ekonomik maliyet getiriyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL